PODPOWIEDZI:

Caviar iPhone X Tesla - Takiego iPhone'a jeszcze nie widzieliście!

Caviar iPhone X Tesla - Takiego iPhone'a jeszcze nie widzieliście!

Flagowe smartfony często pojawiają się w limitowanych edycjach, które zwykle mają oryginalne bajery i oczywiście kosmiczną cenę. Rosyjska firma Caviar przedstawiła właśnie iPhone'a X Tesla, który mocno różni się od podstawowej wersji tego urządzenia. Zobaczcie sami.

Już na pierwszy rzut oka Caviar iPhone X Tesla mocno różni się od podstawowej wersji. Smartfon wyposażony został w specjalne panele słoneczne na tylnej obudowie. Co ciekawe, nie tylko promienie słoneczne mogą naładować tego iPhone'a w ten sposób, ale także jasne lampy.

iPhone X - w normalnej wersji >>>

Caviar iPhone X Tesla numery na bocznej krawędzi

Smartfon wyróżnia się też złotym i karbonowym wykończeniem, ale jest jeden mankament całej tej konstrukcji - grubość smartfona wzrasta z 7,7 mm do aż 16,2 mm. Jeżeli szukacie więc luksusowej cegły, to macie dobrą propozycję.

Przeczytaj też: Killer flagowców zaprezentowany >>>

A co z ceną? Jest drogo, a nawet bardzo drogo. Wersja 64 GB kosztuje 4 594 dolarów, a 256 GB aż 4 837 "zielonych". Pytacie zapewne, kto taki wynalazek kupi? Sam producent chyba też zadawał sobie to pytanie, gdyż chciał początkowo sprzedać 99 sztuk, które... w przedsprzedaży online rozeszły się w mgnieniu oka! Caviar zdecydował więc o wypuszczeniu 999 sztuk.

Caviar iPhone X Tesla panele słoneczne

Podobno pierwszy egzemplarz trafi do Elona Muska i ma unikalny napis “Made on Earth by humans” - taki sam jak Tesla Roadster wysłana w kosmos.

Jeżeli ktoś z Was jest na tyle szalony, by zamówić omawianego smartfona, to proszę - łapcie link do sklepu Caviar.

Źródło: CNET

blog comments powered by Disqus
Caviar iPhone X Tesla - Takiego iPhone'a jeszcze nie widzieliście!