PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Elektryczna Hulajnoga Kawasaki Wchodzi na Nasz Rynek

  • Dodano: 9 miesięcy, 3 tygodnie temu
  • Ocena: (3) (0)
Elektryczna Hulajnoga Kawasaki Wchodzi na Nasz Rynek

Interesują Was elektryczne hulajnogi lub alternatywne środki komunikacji? Jeżeli tak, to musicie poznać najnowszy model hulajnogi marki Kawasaki. Więcej o niej przeczytacie w poniższym newsie.

Kawasaki KX-FSKID5.5 to najnowszy model elektrycznej hulajnogi od marki Kawasaki. Bez wątpienia nie jest to zwyczajna hulajnoga, a coś, co może stanowić znakomity środek komunikacji dla nowocześnie żyjących dzieci i nastolatków, których waga nie przekracza 70 kg.

Kawasaki KX-FSKID5.5

Mimo kompaktowej konstrukcji, Kawasaki KX-FSKID5.5 jest sprzętem odpowiednio trwałym - w końcu używają go dzieci i młodzież. Podstawa jest tu szeroka i antypoślizgowa, co zwiększa komfort użytkowania i bezpieczeństwo jazdy. Według zapewnień producenta, hulajnoga poradzi sobie z 10-stopniowymi wzniesieniami.

Kawasaki KX-FSKID5.5

Sprzęt ten oferuje także koła o średnicy 140mm (przednie) i 145mm (tylne), akumulator 4500mAh i silnik o mocy 120 W czy ręczny hamulec. A co z zasięgiem i prędkością? Po pełnym naładowaniu przejedziemy około 10 km, a maksymalna prędkość może dość do 12 km/h. Brzmi całkiem rozsądnie.

Kawasaki KX-FSKID5.5

Kawasaki KX-FSKID5.5 kosztuje 799 zł i może być znakomitym prezentem dla dziecka.

blog comments powered by Disqus
Elektryczna Hulajnoga Kawasaki Wchodzi na Nasz Rynek
Autor: Łukasz