PODPOWIEDZI:

iPhone 6 Mógł Zabić Człowieka!

iPhone 6 Mógł Zabić Człowieka!

Nigdy nie patrzyłem na mojego smartfona jak na przedmiot, który może wyrządzić mi coś złego, ale po usłyszeniu pewnej historii chyba zacznę ostrożniej się z nim obchodzić.

Jedyną krzywdę jaką wyrządza mi mój smartfon to budzenie rano. Oprócz tego, zapewnia mi on masę rozrywki, a także kontakt ze światem.

Dom Za Nowego iPhone'a, Czyli Nietypowa Transakcja

Okazuje się jednak, że smartfon wcale nie musi być tak przyjazny dla człowieka. Świadczy o tym niecodzienna sytuacja, która spotkała pewnego Hindusa.

Rozmawiał on przez telefon i siedział lub jechał samochodem. Nagle jego iPhone 6 zrobił się bardzo gorący i zaczął iskrzyć. Posiadacz urządzenia przestraszył się i momentalnie wyrzucił telefon przez okno - powiedzenie rzucić słuchawką nabiera więc nowego znaczenia. Kontakt z podłożem dla iPhone 6 zakończył się eksplozją.

Hindus mocno się rozwścieczył, choć i tak może mówić o sporym szczęściu, że nic mu się nie stało. Jego smartfon zamienił się przecież w granat. Serwis Apple już bada szczątki smartfona i ma podać przyczyny tego niecodziennego zdarzenia, ale posiadacz urządzenia sprawę i tak zgłosił na policję. Wybuchowa sprawa.

blog comments powered by Disqus
iPhone 6 Mógł Zabić Człowieka!