PODPOWIEDZI:

Dom Za Nowego iPhone'a, Czyli Nietypowa Transakcja

Dom Za Nowego iPhone'a, Czyli Nietypowa Transakcja

W wielu portalach z ogłoszeniami można natknąć się na ogłoszenia, w których jedną z opcji jest zamiana sprzętu na inny. Nie ma w tym nic dziwnego. Dziwna okazała się jednak propozycja jednego z mieszkańców Detroit, który zaoferował za iPhone'a 6... nieruchomość. O co chodzi? O tym w naszym newsie.

Nieruchomości w naszym kraju są w cenie. Posiadanie swojego domu lub mieszkania to już dobry start. Nawet działki potrafią być bardzo drogie. Nieco inaczej jest z nieruchomościami w USA, szczególnie w Detroit.

Pewien mieszkaniec wspomnianego miasta miał spore problemy ze sprzedaniem jednego domu. Mimo ceny 3000 dolarów, nikt nie chciał odkupić feralnej nieruchomości. Trudno się dziwić, dom stał w opustoszałej, ale niebezpiecznej dzielnicy Detroit, a do tego został już zdewastowany przez miejscowych huliganów. Do wymiany było praktycznie wszystko.

iphone

Właściciel nieruchomości wpadł jednak na nietypowy pomysł. Postanowił przehandlować dom za najnowszego iPhone'a. Dzięki temu, od razu zyskał pogłos. Pojawiło się kilka ofert. Transakcja nie doszła jednak do skutku, bo okazało się, że dom jest dodatkowo zadłużony na 6000 dolarów.

Sam Dotyk To Już Za Mało - Czy Obsługa Gestami Będzie Rewolucją?

Cel nie został osiągnięty, ale też nie do końca. Jedna osoba była na tyle poruszona całą historią, że przesłała właścicielowi domu iPhone'a!

A co Wy byście przehandlowali za najnowszego smartfona od Apple?

blog comments powered by Disqus
Dom Za Nowego iPhone'a, Czyli Nietypowa Transakcja