PODPOWIEDZI:

Piekielna machina ruszyła – zobaczymy Legendy Polskie na wielkim ekranie

Piekielna machina ruszyła – zobaczymy Legendy Polskie na wielkim ekranie

Wszystkich fanów polskich produkcji, którzy wciąż czują niedosyt po krótkometrażowej serii „Legendy Polskie”, czeka bardzo miła niespodzianka. Wkrótce będą mieli okazję do ponownego obejrzenia swoich ulubionych postaci, lecz tym razem w wersji kinowej.

Na Youtube udostępniono do tej pory całą serię nagrań, ale niestety wszystkie są produkcjami stosunkowo króciutkimi. Bez względu na to, zdobyły już całą rzeszę fanów, z których większość jest zachwycona sposobem realizacji tych filmów. Reżyserem tych produkcji jest nie kto inny, jak Tomasz Bagiński, czyli nasz rodzimy mistrz od animacji. Urzekająca jest także klimatyczna muzyka, która w dużej mierze składa się z coverów znanych utworów.

Czytaj także: Ironman bierze się za nagrania na Youtube >>>

Legendy Polskie, które wyszły spod skrzydeł Allegro i Platige Image, rzeczywiście są warte uwagi. W pięciu nagraniach serii przedstawiono współczesne, a nawet nieco futurystyczne wersje klasycznych polskich legend. Spotkaliśmy do tej pory Mistrza Twardowskiego zmagającego się z diabłem Borutą w kosmicznej scenerii, Babę Jagę, mitycznego Bazyliszka, a nawet wawelskiego smoka, który przybrał tutaj bardzo ludzką postać bandziora terroryzującego Kraków. Wszystkie nagrania są dostępne do obejrzenia za darmo na YouTube, stanowiąc wyraźny przedsmak tego, czego możemy się spodziewać wkrótce w kinowej odsłonie.

Telewizory w świetnych cenach - ogromny wybór >>>

Na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że ruszyły prace nad pełnometrażowym filmem, którego akcja będzie się toczyła w uniwersum wykreowanym przez Allegro i Platige Images. Roboczy tytuł nadchodzącego obrazu to „Twardowsky 3.14”. Biorąc pod uwagę poprzednie projekty, możemy się spodziewać solidnej produkcji, która ma prawo stać się prawdziwym hitem.

Trzymamy kciuki za rozwój tego projektu.

Źródło: Facebook

blog comments powered by Disqus
Piekielna machina ruszyła – zobaczymy Legendy Polskie na wielkim ekranie