PODPOWIEDZI:

Ta stacja naładuje Twojego smartfona cztery razy szybciej niż tradycyjna ładowarka!

Ta stacja naładuje Twojego smartfona cztery razy szybciej niż tradycyjna ładowarka!

Smartfony są coraz mocniejsze a ich ekrany coraz to większe - odbija się to dość mocno na ich czasie pracy na baterii. Ładowanie telefonu czy tabletu w ciągu dnia może być sporym problemem, dlatego firma Hama przygotowała coś specjalnie dla osób intensywnie korzystających z urządzeń mobilnych.

Jeżeli należycie do takich osób, a poziom naładowania Waszego smartfona jest zawsze za niski, to na pewno zainteresuje Was produkt Hama (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A, czyli stacja ładująca z szybkim ładowaniem. Obsługa Quick Charge 3.0 pozwala na czterokrotnie szybsze naładowanie baterii, niż w przypadku tradycyjnych ładowarek USB. Stacja korzysta z rozwiązania od Qualcomm, dzięki czemu proces ładowania jest zoptymalizowany - nie uszkadza akumulatora i wydłuża jego żywotność.

Urządzenie od Hama pozwala na podłączenie 5 urządzeń. Niestety jest to tylko 1 port QC 3.0, 1 port Type-C oraz 3 tradycyjne gniazda USB. Stacja automatycznie rozpoznaje urządzenia do niej podłączone i sama dobiera parametry ładowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność i dużą swobodę w wyborze urządzeń do ładowania. Sama ładowarka posiada kabel o długości 120 cm, jej moc wyjściowa to 8 A przy zakresie napięcia wejściowego 100-240 V. Stan urządzenia wskazuje dioda LED.

Jeśli więc potrzebujecie mieć szybki dostęp do ładowania w biurze lub domowym zacisku, to Hama sprawdzi się całkiem nieźle - zwłaszcza w cenie 149 złotych.

Ładowarka od Hama pozwoli na podłączenie do 5 urządzeń.Źródło: HAMA

blog comments powered by Disqus
Ta stacja naładuje Twojego smartfona cztery razy szybciej niż tradycyjna ładowarka!