PODPOWIEDZI:

Pobito rekord świata w OC - Na kościach ADATA i ciekłym azocie!

Pobito rekord świata w OC - Na kościach ADATA i ciekłym azocie!

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o nowych kościach RAM od Gigabyte. Dziś świat obiegła informacja o pamięci od ADATA, przy pomocy której pobito rekord świata w podkręcaniu. Jak udało się osiągnąć tak wysoki wynik i ile on wynosi?

Pamięci ADATA z serii XPG Spectrix D80 DDR4 zostały oficjalnie najmocniej podkręconymi kośćmi na świecie. Przebiły one poprzedni rekord w tej kategorii - 5500 MHz - uzyskując zawrotną wartość 5531 MHz. Wszystko to udało się dzięki ścisłej współpracy zespołów ADATA XPG oraz MSI OC.

Screenshot z diagnostycznego programu zespołu ADATA.

Takich wartości nie osiągnie zwykły śmiertelnik, a i Ci bardziej zaawansowani użytkownicy obejdą się smakiem. Na takich wartościach zapomnijcie o chłodzeniu powietrzem czy wodą. Rekord pobito korzystając z chłodzenia ciekłym azotem, a kości RAM zamontowano na płycie głównej MSI X299 GAMING PRO CARBON AC.

Kości RAM posiadają hybrydowy układ chłodzenia.

Warto zainteresować się pamięciami ADATA, ponieważ są to pierwsze kości z hybrydowym systemem chłodzenia powietrzem i cieczą. Nowatorskie rozwiązanie w połączeniu z aluminiowym radiatorem i wysokiej jakości podzespołami czyni moduły SPECTRIX D80 jedynymi z najbardziej wydajnych i stabilnych na rynku!

blog comments powered by Disqus
Pobito rekord świata w OC - Na kościach ADATA i ciekłym azocie!