PODPOWIEDZI:

OnePlus 6 Silk White - Najładniejszy smartfon na rynku?

OnePlus 6 Silk White - Najładniejszy smartfon na rynku?

Zostajemy dziś w temacie chińskich smartfonów. Do sprzedaży wchodzi bowiem OnePlus 6 w limitowanej edycji Silk White, która... będzie pewnie dla wielu z Was po prostu piękna!

Xiaomi pewnie teraz pije szampana, ciesząc się z imponującego wyniku sprzedażowego Mi 8. Uwagę chce na siebie zwrócić także OnePlus.

Do sprzedaży wchodzi bowiem OnePlus 6 Silk White. Technicznie nie różni się on od podstawowej wersji, o której możecie zresztą przeczytać w artykule dotyczącym oficjalnej prezentacji OnePlus 6.

Dostępne w Polsce wersje OnePlus 6:

Wersja Silk White to jednak nietuzinkowy design. Zobaczcie i oceńcie sami:

OnePlus 6 Silk White aparatOnePlus 6 Silk White obudowaOnePlus 6 Silk White tyłOnePlus 6 Silk White bokOnePlus 6 Silk White designOnePlus 6 Silk White dółOnePlus 6 Silk White ekranOnePlus 6 Silk White krawędź

Limitowana edycja Silk White pojawi się wyłącznie w wersji z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Producent twierdzi, że omawiana edycja OnePlus 6 powstała w wyniku złożonego procesu produkcyjnego, a obudowa smartfona składa się z sześciu warstw i szkła Corning Gorilla Glass 5.

Cena? 579 dolarów, 569 euro albo 519 funtów. Podejrzewam, że rozejdzie się bardzo szybko. Wystarczy jedynie przypomnieć popularność modelu OnePlus 5T Sandstone White.

Źródło informacji i zdjęć: businessinsider/pocket-lint

blog comments powered by Disqus
OnePlus 6 Silk White - Najładniejszy smartfon na rynku?