PODPOWIEDZI:

VISEO 191 LED – budżetowa 18-stka od Packard Bella

VISEO 191 LED – budżetowa 18-stka od Packard Bella

Wykorzystanie technologii podświetlania ekranu LCD diodami LED do niedawna zarezerwowane było wyłącznie dla produktów z górnej półki. Dziś tego typu rozwiązanie spotyka się także w tańszych modelach, czego przykładem jest Packard Bell VISEO 191 LED

Packard Bell Viseo 191 LED to kolejny monitor wykorzystujący technologię podświetlania ekranu LCD za pomocą diod LED. Model ten ma wyróżniać się przede wszystkim atrakcyjną ceną oraz ciekawym wzornictwem. W obudowie, której grubość w górnej części wynosi tylko 18 mm, zamknięto ekran LCD o przekątnej 18,5 cala i rozdzielczości nominalnej 1366 x 768 punktów. Pozwala on na wyświetlanie obrazu w formacie 16:9, ze współczynnikiem kontrastu dynamicznego o wartości 12 mln:1 oraz czasem reakcji 5 ms.

PB_5

Dodatkowo monitor PB wyposażony jest w głośniki stereo. Natomiast w tylniej części obudowy znajdziemy także dwa wejścia sygnału wideo – analogowe D-Sub oraz cyfrowe DVI, które według zapewnień producenta jest zgodne ze standardem HDCP. Niestety zabrakło popularnego złącza HDMI, co poniekąd ma tłumaczyć niska cena monitora, która została ustalona na poziomie 399 PLN brutto.

Monitor Packard Bell Viseo 191 LED ma trafić do sprzedaży jeszcze w grudniu bieżącego roku.

PB_1

PB_3

PB_4

blog comments powered by Disqus
VISEO 191 LED – budżetowa 18-stka od Packard Bella