PODPOWIEDZI:

Garmin Forerunner 10 – dla każdego biegacza

Garmin Forerunner 10 – dla każdego biegacza

Garmin, globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje nowy sportowy zegarek Forerunner 10 – doskonałe rozwiązanie dla biegaczy niezależnie od ich poziomu zaawansowania, dostępne w wyjątkowo przystępnej cenie. Forerunner 10 dostarcza najważniejsze dane treningowe, monitorując na bieżąco wyniki i informując o pobitych rekordach.

Szybki start i ciągła motywacja

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i można rozpoczynać trening. Forerunner 10 jest niezbędnym narzędziem dla każdego biegacza, który chce monitorować swoje cele i osiągać coraz lepsze rezultaty. Pokazuje, jak długo i jak daleko pobiegliśmy, dostarczając jednocześnie informacje o spalonych kaloriach. Zapamiętuje trasę biegu, by można było ją przeanalizować i wrócić do niej w każdej chwili.

Nie tylko dla zawodowców

Forerunner 10 został zaprojektowany nie tylko z myślą o zaawansowanych sportowcach. Doskonale sprawdzi się jako pomocnik początkującego biegacza i zmotywuje nawet tych najbardziej opornych.

Osobiste rekordy: Gdy pobiegniesz szybciej lub dalej niż kiedykolwiek wcześniej, Forerunner 10, po zakończonym biegu, automatycznie pogratuluje Ci pobitego rekordu.

Virtual Pacer: Nie jesteś pewien swojego tempa? Nowa funkcja Virtual Pacer™ na bieżąco informuje, czy biegniesz szybciej czy wolniej od założonego wcześniej tempa.

Bieg/chód: Planujesz trening, uwzględniający bieganie i chodzenie? Forerunner 10 oferuje funkcję bieg/chód, która za pomocą spersonalizowanych alarmów pokieruje Cię podczas treningu.

Garmin Forerunner 10 3

Biegaj, analizuj, przeżywaj, dziel się

Forerunner 10 przyda się także po treningu. Po zakończonym biegu zegarek wyświetla podsumowanie, zawierające czas, dystans, średnie tempo, spalone kalorie, a także pobite rekordy. Urządzenie przechowuje i wyświetla siedem takich podsumowań, umożliwiając przegląd swoich tygodniowych osiągnięć.

Dane treningowe z Forerunner 10 można przesyłać do serwisu Garmin Connect, gdzie sportowcy mogą śledzić swoje wyniki i dzielić się osiągnięciami z innymi użytkownikami z całego świata. Dane są przedstawiane w postaci wykresów, grafik, statystyk oraz map topograficznych tras, a osobisty profil umożliwia wygodne przeglądanie wszystkich biegów i indywidualnych rekordów.

Przy każdej pogodzie, zawsze precyzyjny

Forerunner 10 jest wodoodporny (do 50 metrów) i lżejszy niż inne zegarki sportowe Garmin. Wyposażony w bardzo czuły odbiornik GPS, szybko ustala aktualną pozycję nawet w najcięższych warunkach.

Styl i wygoda

Forerunner 10 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: zielony, różowy i odrobinę większy czarny model z delikatnymi czerwonymi akcentami. W trybie treningu zegarek może pracować do 5 godzin, w trybie oszczędzania energii nawet do 5 tygodni. Doskonale sprawdzi się więc jako codzienny zegarek, zawsze gotowy do pomiaru treningu.

Forerunner 10 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto 129 euro.

blog comments powered by Disqus
Garmin Forerunner 10 – dla każdego biegacza