PODPOWIEDZI:

Wąska, dwumilimetrowa ramka - Ogromna powierzchnia robocza od BenQ!

Wąska, dwumilimetrowa ramka - Ogromna powierzchnia robocza od BenQ!

BenQ nie śpi! Producent prezentuje kolejny ciekawy monitor, który tym razem ucieszy pracowników biurowych, którzy cenią pełną ochronę oczu oraz jakość obrazu idącą w parze z dużą powierzchnią roboczą. Cena jest naprawdę atrakcyjna!

Marka BenQ ma bardzo bogate portfolio, jednak nie jest to przeszkodą w prezentowaniu co raz to nowszych produktów. Tym razem na tapecie jest BenQ BL2780T, czyli nowy monitor do pracy biurowej. Jego główną zaletą jest bardzo duża powierzchnia pracy, osiągnięta dzięki maksymalnemu zmniejszeniu ramek - do 2 mm.

Tak wygląda praca z maksymalnie obniżonym monitorem BenQ.

Monitor pracuje dzięki matrycy IPS o rozdzielczości FHD 1920 x 1080 pikseli. Zapewnia również znakomite kąty widzenia - 178°/178°. Położenie samego ekranu można dostosowywać w dużym zakresie, dostępny jest również tryb pivot, który docenią programiści oraz osoby pracujące z tekstem lub arkuszami. Położenie samego wyświetlacza można zmieniać w zakresie: prawo-lewo (45°), przód-tył (-5°/+20°) oraz góra-dół (140 mm).

Tył monitora prezentuje się gustownie.

Tak jak zawsze w przypadku BenQ, dużą rolę odgrywa pakiet ochrony wzroku. Jest to ważna cecha, często jednak bagatelizowana. A jeśli ignorujecie to teraz - zaboli w przyszłości. BenQ BL2780T wykorzystuje technologie Flicker-Free oraz Low Blue Light, które gwarantują niemigoczące podświetlenie pozbawione szkodliwego niebieskiego światła. Blokadę jego emisji można dostosować za pomocą czterech zaprogramowanych trybów: Multimedia - zmniejszenie o 30%, Web-surfing - 50% redukcji, Biuro - 60% redukcji, Czytanie - 70%.

Możliwości regulacji są wyjątkowo duże.

Monitor jest już dostępny w naszym kraju, jego cena to 919 PLN. W pakiecie 36 miesięcy gwarancji.

Źródło: BenQ

blog comments powered by Disqus
Wąska, dwumilimetrowa ramka - Ogromna powierzchnia robocza od BenQ!