PODPOWIEDZI:

MSI Thin Bezel Gaming - Laptopy gamingowe z cienkimi ramkami

MSI Thin Bezel Gaming - Laptopy gamingowe z cienkimi ramkami

Targi Computex 2018 okazały się być prawdziwą kopalnią nowości. Swoją cegiełkę dołożyła firma MSI, która zaprezentowała dwa nowe laptopy. Wyznaczają one zupełnie nowy standard grania.

Na stoisku MSI w Tajwanie można było zobaczyć dwa nowe laptopy gamingowe. Urządzenia mają wyznaczać nowy standard przenośnego sprzętu dla gracza. MSI GF63 i MSI PS42 to bowiem niezwykle estetyczne laptopy z serii “Thin Bezel Gaming”. Duża moc nie przeszkadzała w odchudzeniu konstrukcji.

Pierwsze zaprezentowane urządzenie to MSI GF63, laptop gamingowy o klasycznym wyglądzie. Wyróżnia się natomiast smukłymi krawędziami i niewielką wagą jak na tego typu sprzęt - 2 kg. Posiada matrycę 15,6”. Najciekawsze jest jednak wnętrze. Swoją pracę opiera na procesorze Intel Core i7 8. generacji. Za grafikę odpowiada układ GeForce GTX 1050 Ti. Czas pracy na baterii to ponad 7 godzin. Gracze docenią nowy MSI Dragon Center 2.0, który wprowadzi Was na wyższy poziom gamingu.

Laptop GF63 na stoisku MSI.

Drugie urządzenie to odejście od typowego designu gamingowego laptopa. Próżno szukać tu agresywnej stylistyki w ciemnych kolorach. PS42 to laptop przede wszystkim mocny, ale też elegancki, smukły i lekki. Jego waga to jedynie 1,19 kg. Pracuje na baterii ponad 10 godzin. Sprzęt pracuje na procesorze Intel Core i7 8. generacji oraz układzie graficznym NVIDIA. Posiada także czytnik linii papilarnych. Jednym zdaniem - prostota i elegancja.

Elegancki laptop PS42.

MSI przygotowało dla Was specjalne promocje z okazji targów Computex 2018!

  • Łączy nas gaming
  • Potęga kreatywności vol. 2

Źródło: MSI

blog comments powered by Disqus
MSI Thin Bezel Gaming - Laptopy gamingowe z cienkimi ramkami