PODPOWIEDZI:

KIANO również gotowe na Mundial - 5 nowych telewizorów!

KIANO również gotowe na Mundial - 5 nowych telewizorów!

Przed nami kolejna propozycja na Mundial w kategorii telewizorów… a właściwie to 5 propozycji. O tyle właśnie modeli powiększa się oferta KIANO. Warto zaznaczyć, że wszystkie urządzenia składane są w Polsce!

Nowa seria telewizorów KIANO nosi nazwę SlimTV. W jej skład wchodzi na ten moment 5 modeli, wszystkie przeznaczone dla fanów piłki nożnej. Oto one:

Urządzenia świetnie nadają się do codziennego użytku do sypialni, kuchni czy domku letniskowego. Nie oszukujmy się, nie jest to stacja rozrywki do drogiego kina domowego, jednak większe modele mogą cieszyć rozmiarami. Charakteryzują się dobrym odwzorowaniem kolorów, przyzwoitym dźwiękiem i starannym wykonaniem.

Za jakość obrazu odpowiada wyświetlacz XT PRO5.

Urządzenia korzystają z technologii DDP, czyli Dolby Digital Plus, odpowiadającej za poprawienie oprawy dźwiękowej. To właśnie ta opcja sprawia, że dźwięki zdają się dobiegać z każdej strony ekranu. Za jakość obrazu odpowiada natomiast wyświetlacz XT PRO5 LED, zapewniający dobre kolory, kontrast i głęboką czerń.

Kiano wprowadziło 5 różnych modeli z okazji Mundialu.

Urządzenia są dostępne do kupienia na stronie 7way.pl. Jeśli preferujecie zakup stacjonarny, to będzie on prowadzony w Media Markt, RTVeuroAGD, Media Expert, NeoNet. Ceny zaczynają się od 399 złotych, osiągając aż 1399 złotych za model największy.

Źródło: KIANO

blog comments powered by Disqus
KIANO również gotowe na Mundial - 5 nowych telewizorów!