PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Note9 - Wiemy jak będzie wyglądał front!

Samsung Galaxy Note9 - Wiemy jak będzie wyglądał front!

Nowych wiadomości odnośnie Galaxy Note9 nie braknie! W sieci pojawiła się kolejna wzmianka dotycząca nowego tworu Samsunga. Jak będzie wyglądał nowy Note od frontu? Czy dostaniemy notcha? Zapraszam!

Dzień za dniem mija, a w sieci pojawia się coraz to nowsza wzmianka odnosząca się do kolejnego mobilnego urządzenia. W ostatnim czasie dużą dozą uwagi jest traktowany nadchodzący phablet od Samsunga, Galaxy Note9. Jest to (zaraz po serii Galaxy S) bodaj najmocniejszy model Koreańczyków, który cieszy się niemałym zainteresowaniem. Czego nowego możemy się dowiedzieć?

Front Samsung Galaxy Note9

W zeszłym tygodniu mogliśmy poznać tył Galaxy Note9, o czym możecie przeczytać w jednym z naszych materiałów. Tym razem, jeden z popularnych użytkowników Twittera (Ice universe), zaprezentował nam grafikę przedstawiającą przedni panel pewnego, charakterystycznego urządzenia. Nie ulega wątpliwości to, że mamy tutaj do czynienia z omawianą galaktyką Samsunga!

Galaxy Note9

Jakie wnioski można wyciągnąć z rzucenia okiem na ten element? Cóż, palpitacji serca nie dostaniemy, gdyż żadnego notcha nie będzie... i dobrze. Wręcz bezmyślne kopiowanie tego designerskiego rozwiązania Apple jest porażające w ostatnim czasie. Na szczęście chociaż Samsung postanowił sobie odpuścić, czego nie można powiedzieć o Xiaomi Mi 8, Huawei P20, etc.

Galaxy Note

Znaleźliśmy Dla Ciebie Note'a 8 w Zabójczo Dobrej Ofercie>>>

Zastanawiacie się, ile frontu zostanie przysłoniętego przez samsungowy ekran? Przyrównując sobie model do poprzedniej wersji, można śmiało stwierdzić, iż będzie to znacznie większy procent. Wg najnowszych wieści, matryca urośnie z 6.3-cala do 6.38. Niby niewiele, ale w ogólnym rozrachunku może robić różnicę. Czujecie się niemile rozczarowani?

Phablet Samsunga

Jeśli liczyliście na znacznie mniejsze ramki otaczające ekran, wiedzcie, że nie jesteście w tym przeświadczeniu osamotnieni. Coś czuję (nawet w kościach), że Samsung Galaxy Note9 będzie delikatnie odgrzanym kotletem, co miało miejsce w przypadku premiery Galaxy S9 i Galaxy S9+. Mylę się? Na koniec zapraszam Was do udzielania się w sekcji komentarzy!

źródło: BGR

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Note9 - Wiemy jak będzie wyglądał front!