PODPOWIEDZI:

Garść nowych informacji o Galaxy Note9!

Garść nowych informacji o Galaxy Note9!

Właśnie pojawiły się najświeższe informacje dotyczące nadchodzącego Note'a 9, które po części potwierdzają poprzednie przecieki. Czy nowa galaktyka Samsunga ukaże się nieco wcześniej? Jaki będzie wygląd nowego Note'a? Zapraszam do lektury!

Nowy tydzień rozpoczynamy wraz z pojawieniem się najświeższej informacji dotyczącej nowego dziecka Samsunga, Galaxy Note 9. Czy ledwie rozpoczęty tydzień zakończy się jako ten, spod znaku koreańskiego loga? Tego nie możemy jeszcze potwierdzić, ale bardziej niż pewny jest przeciek, który mówi nam o wyglądzie plecków najnowszego Note'a. Spójrzcie na poniższą grafikę:

Plecki Galaxy Note9

Czego głównie możemy dowiedzieć się po wstępnych oględzinach powyższej grafiki? Cóż, wreszcie doczekaliśmy się przeniesienia czytnika linii papilarnych na znacznie lepiej dostępną pozycję, co będzie miało bezpośredni wpływ na ergonomię użytkowania w/w elementu.

Koreańczycy poszli wreszcie po rozum do głowy i naprawili jeden z newralgicznych błędów projektowych, który występował również w Samsungu Galaxy S8 oraz S8 Plus

Galaxy Note9 Case

Chcesz Kupić Note'a? Tutaj Znajdziesz Nadzwyczaj Dobrą Ofertę>>>

Czy to wszystko jeśli chodzi o najbardziej ekscytujące przecieki dotyczące dziewiątego Note'a? Otóż, nie. Kolejną i równie ciekawą, co poprzednia informacją, jest wieść o implementacji nieco większego akumulatora niż ówcześnie planowano.

Zamiast ogniwa o pojemności 3300 mAh, do dyspozycji otrzymamy model o pojemności 3500 mAh. Wydawać by się mogło to niewiele, ale w miarę dłuższej eksploatacji urządzenia, liczby będą miały znaczenie. 

Akumulator Galaxy Note9

Jeśli chodzi o mniej pewne wzmianki odnośnie owego urządzenia, warte zaznaczenia jest możliwe pojawienie się dodatkowego przycisku sprzętowego. Co to będzie dokładnie? Tego dowiemy się już znacznie później.

Premiera nastąpi z początkiem sierpnia, a słuchawka trafić ma do sprzedaży jeszcze przed nowymi urządzeniami Apple. Pytanie, czy będzie to dobra strategia ze strony koreańskiego potentata elektronicznego? Czas pokaże, a tymczasem zapraszam Was serdecznie do udzielania się w sekcji komentarzy! 

Źródło: BGR

blog comments powered by Disqus
Garść nowych informacji o Galaxy Note9!