PODPOWIEDZI:

Oszczędź kilkaset złotych na dużym AGD -20% taniej w RTV EURO AGD

Oszczędź kilkaset złotych na dużym AGD -20% taniej w RTV EURO AGD

Sprzęt AGD to zawsze większy wydatek w budżecie. A gdyby tak kupić go taniej i mieć spokój na lata? RTV EURO AGD przyszykowało promocję "Więcej kupujesz, więcej zyskujesz".

Kupno takich sprzętów jak lodówka, kuchenka czy pralka to z reguły kilkumiesięczny plan. Jeśli jednak macie odłożone pieniądze, sprzęt waszych marzeń może was kosztować mniej niż moglibyście przypuszczać. RTV EURO AGD wam w tym pomoże.

Rankingi najlepszego sprzętu AGD>>>

Do 28 czerwca trwa promocja Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Jeśli teraz kupicie dwa sprzęty AGD, na przykład zmywarkę i lodówkę, na tańszym z nich zaoszczędzicie 20 procent. Być może wydaje się to niedużo, ale gdy kupujecie zmywarkę Boscha za 2099 zł, to jesteście w stanie oszczędzić na niej 418 złotych. Za te pieniądze można na przykład dorwać niezłe, mniejsze AGD w innej promocji od Media Expert.

AGD objęte promocją

kuchnie wolnostojacelodowki i zamrazarkiokapyarmatura kuchennakuchenki mikrofalowezmywarki

AGD do zabudowy

lodowki zabudowakuchenki mikrofalowe zabudowaekspresyplyty kuchenne zabudowapiekarniki zabudowaokapy zabudowaarmatura kuchennapralki zabudowazmywarki zabudowa

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy zakupić dwa sprzęty. Rabat na tańszy z nich zostanie automatycznie przyznany przy kasie lub w wirtualnym koszyku. Można także skorzystać z telefonicznej opcji zamawiania pod numerem: 855 855 855. Jeśli zakupicie trzy sprzęty AGD, rabat obejmować będzie tylko jeden z najtańszych produktów. 

Więcej sprawdźcie w szczegółach akcji oraz w regulaminie promocji.

blog comments powered by Disqus
Oszczędź kilkaset złotych na dużym AGD -20% taniej w RTV EURO AGD