PODPOWIEDZI:

MSI GE75 RAIDER - Wąskie ramki w 17" dla graczy!

MSI GE75 RAIDER - Wąskie ramki w 17" dla graczy!

Firma MSI wprowadziła na rynek pierwszego 17-calowego gamingowego laptopa z wąską ramką wokół ekranu wyposażonego w układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1070, poszerzając tym samym ofertę dla graczy i zwiększając osiągi urządzeń z serii GE75 Raider.

Tajpej, Tajwan (16 października 2018 r.) – Aby zapewnić graczom jak najszerszą ofertę najlepszych laptopów do gier, firma MSI wprowadziła na rynek najnowszego 17-calowego notebooka, GE75 Raider. Urządzenie wyposażono w całkowicie nową obudowę z pokrywą, która charakteryzuje się stylistyką z dwoma wyraźnie zaznaczonymi liniami przypominającymi swoją formą zrobione diamentem rysy, co bez wątpienia stanowi kolejną innowację MSI.

MSI GE75 RAIDER - nowość

„Seria GE przeznaczona jest dla graczy, którzy są entuzjastami gamingu. Mają oni wysokie oczekiwania zarówno co do wydajności, jak i wyglądu swojej technologicznej broni, którą chcą się posługiwać” - powiedział Eric Kuo, wiceprezes MSI ds. globalnej sprzedaży i marketingu.

Zobacz też: Ranking notebooków

MSI GE75 RAIDER - pokrywa

Design obudowy jest jednym z czynników, który gracze biorą pod uwagę przy zakupie notebooka. Mając to na uwadze, wzornictwo laptopów z serii GE75 Raider wyróżnia się niezwykłą stylistyką z mieniącymi się światłem diamentowymi rysami z anodyzowanym czerwonym szlifem, które to rysy wykonano na trójwymiarowej powierzchni. Tworzą one wzór przypominający trójwymiarowy kręgosłup smoka. Podkreślono tym samym, unikatową, a jednocześnie agresywną estetykę, gwarantującą, że sprzęt będzie wyróżniał się w tłumie. Ponadto GE75 Raider charakteryzuje się asymetryczny wzorem na dole, co ukazuje futurystycznego ducha zainspirowanego futurystycznym wyglądem wojennych statków kosmicznych.

MSI GE75 RAIDER - spód

PANEL IPS Z WĄSKĄ RAMKĄ DOOKOŁA EKRANU 

Jeśli chodzi o wyświetlacz, notebook GE75 Raider charakteryzuje się wąską ramką wokół ekranu, która dzięki większej powierzchni wyświetlacza na pokrywie laptopa zapewnia graczom wyjątkowe wrażenia wizualne i bezkompromisowe, wciągające doświadczenia w grach. Ta 17-calowa bestia wyposażona jest w wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 144 Hz z wyśrubowanym czasem reakcji, wynoszącym 3 ms, co zapewnia jeszcze bardziej płynną rozgrywkę.

MOCNY SYSTEM CHŁODZENIA DO OBSŁUGI UKŁADÓW GRAFICZNYCH NVDIA®, KTÓRY ZAPEWNIA, JAK NIGDY DOTĄD, JESZCZE BARDZIEJ PŁYNNĄ ROZGRYWKĘ

Sprzedawane pod uznaną marką True Gaming, notebooki z serii MSI GE75 Raider, które charakteryzują się ekstremalną wydajnością i wyjątkowymi funkcjami, wyposażane są w karty graficzne aż do modelu NVIDIA® GeForce®GTX 1070. Dzięki technologii Cooler Boost 5, MSI gwarantuje optymalne warunki działania urządzenia podczas intensywnej rozgrywki, zapewniając efektywne rozpraszanie ciepła i cichą pracę. 

APLIKACJA MSI APP PLAYER – ŁATWE URUCHAMIANIE na smartfonie

Oprócz innowacji sprzętowych, do nowych modeli notebooków dołączana jest aplikacja MSI APP Player. Jest to emulator, który pozwala graczom cieszyć się mobilnymi, przygotowanymi na smartfony grami, na laptopie. Aplikacja oferuje m.in. personalizację podświetlenia klawiatury, co stanowi największą różnicę w stosunku do innych tego typu emulatorów.

GE75 Raider, to notebook, który w pełni zaspokaja potrzeby entuzjastów gier i oferuje im niezwykle ostry, nowoczesny design. Najnowocześniejszy sprzęt i wyjątkowe, prowadzące do zwycięstwa oprogramowanie, zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

GE75 Raider 8RF/8RE - Specyfikacja

GE75 Raider 8RF/8RE

Procesor

Łącznie z ósmą generacją procesów  Intel® Core™ i7

Pamięć

DDR4-2666, 2 gniazda, maks. 32 GB

Wyświetlacz

17,3-calowy wyświetlacz Full HD (1920x1080), 144 Hz / 3 ms, 5,7-milimetrowa, ultrawąska ramka wokół ekranu, gamingowy panel IPS (72% pokrycie przestrzeni barw NTSC)

Grafika

GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 (8RF)
GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 (8RE)

Pamięć masowa

1x gniazdo dla napędu SSD M.2 (NVMe PCIe Gen3)
1x M.2 SSD Combo (NVMe PCIe Gen3/SATA)
1x 2,5" dysk twardy SATA

Klawiatura

Gamingowa klawiatura firmy SteelSeries z indywidualnym podświetleniem RGB każdego klawisza

Dźwięk

Gigantyczne glośniki firmy Dynaudio

(2x3-watowe głośniki niskotonowe +2x3-watowe głośniki)

Komunikacja

Killer E2500 Gigabit Ethernet + łącznie do modelu Killer 1550i (802.11ac wav2, 2x2) + BT5

Akumulator

6-ogniwowy

Wymiary

397 x 270 x 27m6 mm, 2,7 kg

Źródło : informacja prasowa

blog comments powered by Disqus
MSI GE75 RAIDER - Wąskie ramki w 17" dla graczy!
Autor: Paweł Rudy