PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

BlackBerry Torch 9800 jest już dostępny na polskim rynku

BlackBerry Torch 9800 jest już dostępny na polskim rynku

BlackBerry Torch 9800 został zaprojektowany dla wszystkich, którzy chcą być w stałym kontakcie z najbliższymi, a do tego prowadzą aktywne kontakty biznesowe

Ten wyposażony w zaawansowane narzędzia biznesowe smartfon jest pierwszym na świecie urządzeniem, które łączy w sobie zalety klawiatury BlackBerry z ekranem dotykowym.
BlackBerry Torch daje użytkownikom wybór: czy chcą pisać wiadomość za pomocą pojemnościowego ekranu dotykowego, czy wygodnej klawiatury BlackBerry, przeglądać Internet za pomocą ruchów palca, a może płynnie nawigować optycznym trackpadem. Pozwala im więc komunikować się w dowolnie wybrany przez siebie sposób.

Nowy BlackBerry Desktop Software 6 ze zintegrowaną synchronizacją mediów (muzyki, zdjęć, filmów wideo)*. Zawiera także unikalany Wi-Fi Music Sync, który dzięki wykorzystaniu domowej sieci Wi-Fi bądź łącza USB z poziomu smartfonu BlackBerry umożliwia przeglądanie, tworzenie, edytowanie playlist oraz wybór pobieranej za pomocą iTumes i Windows Media Player muzyki.

alt text

BlackBerry 6

Smartfon został wyposażony w nowy system operacyjny BlackBerry 6, który zachowując wyróżniające markę BlackBerry właściwości niezakłóconej łączności, oferuje nowe, atrakcyjne funkcje. BlackBerry 6 posiada nowy interfejs, który doskonale współpracuje z ekranem dotykowym oraz trackpadem, rozszerzone możliwości komunikacji, które upraszczają korzystanie z serwisów społecznościowych oraz RSS-ów, zaawansowane funkcje multimedialne, nowe, wygodne narzędzie wyszukiwania o nazwie Universal Search oraz nową, wydajną przeglądarkę opartą na silniku WebKit, która szybko i efektywnie renderuje strony dla większego komfortu przeglądania Internetu.

alt text

„BlackBerry 6 jest efektem nieustannego dążenia firmy RIM do dostarczania solidnych, efektywnych, łatwych w użytkowaniu i zoptymalizowanych rozwiązań dla użytkowników ekranów dotykowych, jak i fanów klawiatury”
– powiedział Mike Lazaridis.
„Aby odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania konsumentów przeprowadziliśmy wzmożonym proces badań i rozwoju, dzięki któremu dostarczamy rozwiązanie zawierające funkcje komunikacyjne, przeglądania Internetu oraz multimedialne, które z pewnością zostaną docenione przez użytkowników. Jesteśmy również podekscytowani debiutem systemu BlackBerry 6 na nowym smartfonie BlackBerry Torch”.

blog comments powered by Disqus
BlackBerry Torch 9800 jest już dostępny na polskim rynku