PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Samsunga Galaxy Note 9 - Czy warto kupić w 2019?

BlackBerry Torch 9800 jest już dostępny na polskim rynku

BlackBerry Torch 9800 jest już dostępny na polskim rynku

BlackBerry Torch 9800 został zaprojektowany dla wszystkich, którzy chcą być w stałym kontakcie z najbliższymi, a do tego prowadzą aktywne kontakty biznesowe

Ten wyposażony w zaawansowane narzędzia biznesowe smartfon jest pierwszym na świecie urządzeniem, które łączy w sobie zalety klawiatury BlackBerry z ekranem dotykowym.
BlackBerry Torch daje użytkownikom wybór: czy chcą pisać wiadomość za pomocą pojemnościowego ekranu dotykowego, czy wygodnej klawiatury BlackBerry, przeglądać Internet za pomocą ruchów palca, a może płynnie nawigować optycznym trackpadem. Pozwala im więc komunikować się w dowolnie wybrany przez siebie sposób.

Nowy BlackBerry Desktop Software 6 ze zintegrowaną synchronizacją mediów (muzyki, zdjęć, filmów wideo)*. Zawiera także unikalany Wi-Fi Music Sync, który dzięki wykorzystaniu domowej sieci Wi-Fi bądź łącza USB z poziomu smartfonu BlackBerry umożliwia przeglądanie, tworzenie, edytowanie playlist oraz wybór pobieranej za pomocą iTumes i Windows Media Player muzyki.

alt text

BlackBerry 6

Smartfon został wyposażony w nowy system operacyjny BlackBerry 6, który zachowując wyróżniające markę BlackBerry właściwości niezakłóconej łączności, oferuje nowe, atrakcyjne funkcje. BlackBerry 6 posiada nowy interfejs, który doskonale współpracuje z ekranem dotykowym oraz trackpadem, rozszerzone możliwości komunikacji, które upraszczają korzystanie z serwisów społecznościowych oraz RSS-ów, zaawansowane funkcje multimedialne, nowe, wygodne narzędzie wyszukiwania o nazwie Universal Search oraz nową, wydajną przeglądarkę opartą na silniku WebKit, która szybko i efektywnie renderuje strony dla większego komfortu przeglądania Internetu.

alt text

„BlackBerry 6 jest efektem nieustannego dążenia firmy RIM do dostarczania solidnych, efektywnych, łatwych w użytkowaniu i zoptymalizowanych rozwiązań dla użytkowników ekranów dotykowych, jak i fanów klawiatury”
– powiedział Mike Lazaridis.
„Aby odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania konsumentów przeprowadziliśmy wzmożonym proces badań i rozwoju, dzięki któremu dostarczamy rozwiązanie zawierające funkcje komunikacyjne, przeglądania Internetu oraz multimedialne, które z pewnością zostaną docenione przez użytkowników. Jesteśmy również podekscytowani debiutem systemu BlackBerry 6 na nowym smartfonie BlackBerry Torch”.

blog comments powered by Disqus
BlackBerry Torch 9800 jest już dostępny na polskim rynku