PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Motorola One - Średni czysty Android

myPhone 1080 DURO- kolejny Simple-Life

myPhone 1080 DURO- kolejny Simple-Life

Długi czas czuwania, proste menu na kolorowym wyświetlaczu, elegancka, metalowa obudowa, głośne dzwonki – to najbardziej oczekiwane cechy telefonu komórkowego. To właśnie one charakteryzują myPhone 1080 DURO - doskonałą alternatywę dla osób oczekujących od telefonu podstawowej funkcjonalności. Oprócz wymienionych cech DURO ma atrybuty znane z dotychczasowych terminali Simple Life - duże klawisze, czytelny wyświetlacz, przycisk SOS.

myPhone 1080 DURO to najnowszy przedstawiciel serii myPhone Simple Life posiada kilka cech, których na próżno można szukać w podobnych urządzeniach. Kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście i przekątnej 2,2 cala ułatwia korzystanie z przejrzystego menu. Moduł Bluetooth 2.0, aktywowany za pomocą definiowalnego niebieskiego przycisku nad wyświetlaczem, aparat cyfrowy – to nowe funkcje, które znacząco zwiększają funkcjonalność urządzenia. Dla osób ze słabszym wzrokiem dużą pomocą jest głosowe potwierdzenie naciśnięcia klawisza – DURO powie nam, który klawisz został naciśnięty.

myPhone 1080 DURO

Telefon zachowuje podstawowe atrybuty urządzeń z tej serii: duże klawisze z czytelnym opisem, dużą czcionkę w menu, funkcję SOS, czy blokadę klawiszy i latarkę aktywowaną za pomocą przełączników z boku obudowy. Listę funkcjonalności dopełnia radio FM oraz odtwarzacz plików audio.

Telefon zasilany jest przez baterię litowo-jonową o pojemności 1000 mAh. Pozwala ona na działanie myPhone 1080 DURO w stanie czuwania do 15 dni lub na przeprowadzenie do 300 minut rozmów.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 1080 DURO – 399 złotych brutto.

Telefon objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta, w tym 24-miesięczną w systemie door-to-door.

blog comments powered by Disqus
myPhone 1080 DURO- kolejny Simple-Life