PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Soundbary do 1500 zł |TOP 5|

Zobacz nowe modele słuchawek Bose

Zobacz nowe modele słuchawek Bose

Nowy styl i legendarne brzmienie firmy Bose - to niosą ze sobą 3 nowe modele słuchawek znanego producenta. Wytrzymałość, wyjątkowa wygoda, oraz idealny i czysty dźwięk - tym kierował się Bose produkując nowe słuchawki, dostępne są modele douszne, jak i nauszne, wokółuszne.

Nowe słuchawki otrzymały strukturę akustyczną Bose TriPort, znaną ze starszych modeli. Zapewnia to niesamowity bas, oraz czyste i wyraźne dźwięki średnie i wysokie, odtwarzanie wokalu oraz instrumentów jest wierne do granic możliwości.

Bose

Technologia ta eliminuje potrzebę sztucznego wzmacniania basów, dzięki temu dźwięk jest niezwykle naturalny.

Bose

„Przez ponad 30 lat prowadziliśmy badania związane ze słuchawkami, podczas których przyświecał nam jeden cel: oferowanie klientom większego komfortu użytkowania” — powiedział Sean Garrett, vice president Bose Noise Reduction Technology Group. „Obecnie uznana marka Bose zyskała nowe oblicze, co stanowi kolejny rozdział w historii słuchawek Bose. Przykładamy równie wielką wagę do kolorów, dopasowania i wykończenia, jak wcześniej do technologii audio, tak aby słuchawki SoundTrue i słuchawki FreeStyle były dostosowane do potrzeb naszych klientów. Wystarczy je założyć i wybrać playlistę, by przekonać się o tym osobiście”.

Bose

Kompatybilne z urządzeniami iPhone, iPad i iPod, kablowe piloty i mikrofony słuchawek przydadzą się świetnie do sterowania głośnością i komunikacją.

Bose

Słuchawki FreeStyle - model douszny.

Dwa kolory - indygo i lodowy błękit, słuchawki wyposażone w zastrzeżone końcówki firmy Bose (StayHear), w aż trzech rozmiarach.

Końcówki zapewniają maksymalny komfort, oddychanie skóry i są bardzo wytrzymałe.

Bose

SoundTrue - modele nauszne i wokółuszne.

Dostępne w kolorach: białym, czarnym, miętowym. Możliwe są także dwa warianty: fioletowo-miętowym (wyłącznie słuchawki nauszne) oraz czarno-miętowym (wyłącznie słuchawki wokółuszne).

Modele te cechuje zastosowanie wzmocnionego pałąka, miękką poduszkę, oraz wygodne muszle słuchawkowe.

Bose

» O takiej płycie marzą gracze

Waga słuchawek jest niska, komfort noszenia ogromny.

Bose

Słuchawki także łatwo złożyć do transportu, dzięki temu zajmą mniej miejsca w bagażu.

Bose

Słuchawki douszne FreeStyle będziemy mogli nabyć za 549 PLN.

Bose

Nauszne SoundTrue to wydatek rzędu 759 PLN.

Bose

Wokółuszne SoundTrue - również 759 PLN. - wszystkie modele w sprzedaży od 8 maja 2014r. Kupić je można w wybranych sklepach i salonach Bose.

blog comments powered by Disqus
Zobacz nowe modele słuchawek Bose