PODPOWIEDZI:

Sklepy rozdają 1000 zł za zakup telewizora QLED

Sklepy rozdają 1000 zł za zakup telewizora QLED

Sklepy oferują karty podarunkowe i bony o wartości od 500 do 1000 zł za zakup telewizora QLED. Objęte promocją są wybrane modele urządzeń koreańskiego giganta urządzeń elektronicznych - Samsunga. Oferta dotyczy zarówno zakupów przeprowadzonych w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Niestety nie są to najtańsze urządzenia. Telewizory, których dotyczy promocja, to w końcu najnowsze propozycje Samsunga w segmencie urządzeń z ekranami w technologii QLED. A to się ceni, i to sporo… Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na Samsung QE55Q70RAT i Samsung QE65Q70RAT.

Oferta na kartę 1000 zł telewizor Samsung RTV Euro AGD

To ważne - promocja potrwa do 31.07.2019 do godziny 23:59.

Jakie modele objęto promocją?

Promocja w sklepie RTV Euro AGD obejmuje zaledwie 5 modeli z różnych półek cenowych. W Media Expert z kolei pojawiły się inne urządzenia - wybór jest  więc spory. Przygotowaliśmy dla ciebie wygodną listę, żebyś mógł zdecydować sam, który byłby w sam raz dla ciebie.

RTV Euro AGD

Media Expert

To urządzenia pracujące w rozdzielczości UHD, czyli 3840 x 2160 pikseli. Umożliwia to między innymi procesor Quantum 4K. Dodatkowo optymalizuje obraz w trakcie oglądania, poprawiając jego jakość. Telewizory mogą cieszyć się lepszą czernią dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu.

RTV Euro AGD rozdaje karty podarunkowe za zakup telewizora QLED Samsung

Istotne jest też zastosowanie technologii Quantum HDR 1000 poprawiającej szczegóły i kontrast obrazu. Miłym dodatkiem jest Tryb Inteligentny, w którym telewizory dostosowują jasność ekranu i głośność w oparciu o warunki panujące w pokoju, aby jak najlepiej odpowiadać twoim potrzebom. Miłośnicy urządzeń wtapiających się w tło polubią Tryb Ambient - telewizor wkomponuje się we wnętrze domu, np. imitując tapetę.

Jak zakwalifikować się na promocję?

Żeby skorzystać z akcji promocyjnej przy okazji zakupu nowego telewizora do domu, należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim trzeba się uwinąć przed końcem lipca. Co do reszty - wszystko zależy od tego gdzie kupujesz urządzenie.

RTV Euro AGD

Stacjonarnie:

  1. Zapytaj sprzedawcę o urządzenia objęte promocją.
  2. Kup telewizor.
  3. Otrzymasz kartę podarunkową przy kasie - od razu również zostanie aktywowana (chyba, że wybrałeś płatność przy odbiorze poza sklepem lub przelewem, wtedy liczy się 14 dni od daty zakupu).

Internetowo:

  1. Wybierz telewizor objęty promocją.
  2. Dokonaj płatności.
  3. Karta będzie dostarczona bezpośrednio na twoje konto w sklepie (zakładka “Karty Podarunkowe”) lub wysłana do ciebie na adres email wskazany na koncie w ciągu 25 dni od dostarczenia produktu. 

Warto pamiętać, że kartę podarunkową wykorzystasz zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Ważna jest przez równy rok (365 dni) od dnia jej wydania. Przy zamówieniu internetowym - liczy się czas od momentu jej wysłania.  

Media Expert

Internetowo:

  1. Wybierz telewizor objęty promocją.
  2. Dokonaj płatności.
  3. Powinieneś otrzymać kod rabatowy na email.
  4. Wykorzystaj go przy kolejnych zakupach.

Istotne jest to, że przy zamówieniach po 15 lipca wysyłka kodów nastąpi dopiero po 19 dniu miesiąca. Nie należy więc się martwić jeżeli od razu kod nie dotrze do twojej skrzynki.

źródło: mediaexpert.pl, www.euro.com.pl.

blog comments powered by Disqus
Sklepy rozdają 1000 zł za zakup telewizora QLED