PODPOWIEDZI:

Samsung oddaje pieniądze za piekarnik Dual Flex - Pozostały dwa dni!

Samsung oddaje pieniądze za piekarnik Dual Flex - Pozostały dwa dni!

Samsung oddaje pieniądze za piekarnik Dual Flex. Zwrot wynosi nawet do 1500 złotych, pod warunkiem, że zrobiłeś to przed 3 listopada i kupiłeś go w zestawie z innym urządzeniem producenta w jednej sieci handlowej i telewizorem. Piekarniki Dual Cook Flex Samsunga mają ci pomóc podczas gotowania. Każdy w końcu lubi porządnie przygotowany obiad domowy. Te urządzenia oferują coś dotychczas niecodziennego w naszych kuchniach - dzielone drzwi. Po co są i w jaki sposób mogą ci pomóc?

Samsung Dual Cook Flex to piekarnik stworzony do wygodnego i oszczędnego pieczenia. Jego dzielone drzwi Flex Door nie są jedyną technologią wspomagającą twoje kuchenne rewolucje. Producent wyposażył go też w wiele inteligentnych funkcji i możliwość integracji ze smartfonem.

Tu znajdziesz atrakcyjną ofertę na piekarnik z tej serii:

Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB w RTV Euro AGD

Jaki jest Dual Cook Flex Samsunga?

W praktyce jest to piekarnik dwukomorowy. Otwierając górne drzwi Flex Door, nie wypuszczasz ciepłego powietrza z dolnego poziomu. To oznacza, że spokojnie możesz piec kurczaka na niedzielny obiad i ciasto na deser. Tym bardziej, że separator wewnątrz urządzenia blokuje również zapachy. Twój sernik nie będzie pachniał aromatyczną kurą, nawet po paru godzinach pieczenia.

Za dzielenie piekarnika na dwie komory odpowiada separator Dual Cook. Pozwala piec dwie różne potrawy w różnych trybach i temperaturach. To bardzo istotne zwłaszcza w przypadku pieczenia wspomnianego sernika, który wymaga temperatury nieco niższej niż podczas przygotowywania mięsa. Dodatkowo jeżeli zdecydujesz się korzystać tylko z górnej komory, skrócisz czas przygotowywania potraw o 22% i zużycie energii o 21%.

Promocja na nowe piekarniki Samsung Dual Cook Flex

Co ciekawe separator da się przemieszczać. Z tego względu nawet piekąc coś większego - na przykład wygotowując wysoki garnek sosu - nie będziesz mógł narzekać na brak miejsca. Maszyna mieści w sobie aż 75 litrów - to dostatecznie dużo na każdą potrawę.

Piekarniki z tej serii wyposażono w 50 programów Auto Cook dostosowujących temperaturę i czas pieczenia do rodzaju potrawy i tryb ProRoasting przyrumieniający jedzenie w wysokiej temperaturze po to, aby później ją obniżyć i powoli upiec do odpowiedniego poziomu. Podobne możliwości cechują najopłacalniejsze sprzęty zawłaszczające ranking piekarników dla siebie.

Urządzenia takie jak Samsung NV75N5641RB/EO współpracują z aplikacją Samsung SmartThings. To oznacza, że z innego pokoju, w prosty sposób, bo za pomocą swojego telefonu, będziesz w stanie ustawić odpowiednią temperaturę pieczenia i wyłączyć cały sprzęt wtedy, gdy uznasz, że danie powinno być już gotowe.

Jeżeli zakupiłeś na początku (do 3) listopada piekarnik Dual Cook Flex w zestawie z urządzeniami do zabudowy i telewizorem QLED, możesz odzyskać do 1500 zł. Żeby uzyskać cashback, musisz zarejestrować zakupiony sprzęt, do 21 dni po kupnie, na stronie kuchnia.samsung.pl. Warto się spieszyć - pozostały zaledwie dwa dni, trzeba to zrobić do 24 listopada!

Zwrot pieniędzy kwalifikowany jest według liczby dokupionych produktów w terminie nie dłuższym niż 2 tygodnie od zakupu piekarnika w jednej sieci handlowej. Warto przy tym pamiętać, że za sam piekarnik już przysługuje ci możliwość odzyskania 300 złotych.

Jeżeli kupiłeś 1 dodatkowy produkt AGD (i cały zestaw wart był 4000 złotych brutto) dostaniesz 500 złotych. W przypadku dwóch dodatkowych urządzeń zwrot wynosi 700 (wartość 5500), trzech 1000 (wartość 7000) a trzech i telewizora - 1500 złotych (przy łącznej wartości 10000 złotych).

Źródło: Samsung.

blog comments powered by Disqus
Samsung oddaje pieniądze za piekarnik Dual Flex - Pozostały dwa dni!