PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Samsung oddaje pieniądze za piekarnik Dual Flex - Pozostały dwa dni!

Samsung oddaje pieniądze za piekarnik Dual Flex - Pozostały dwa dni!

Samsung oddaje pieniądze za piekarnik Dual Flex. Zwrot wynosi nawet do 1500 złotych, pod warunkiem, że zrobiłeś to przed 3 listopada i kupiłeś go w zestawie z innym urządzeniem producenta w jednej sieci handlowej i telewizorem. Piekarniki Dual Cook Flex Samsunga mają ci pomóc podczas gotowania. Każdy w końcu lubi porządnie przygotowany obiad domowy. Te urządzenia oferują coś dotychczas niecodziennego w naszych kuchniach - dzielone drzwi. Po co są i w jaki sposób mogą ci pomóc?

Samsung Dual Cook Flex to piekarnik stworzony do wygodnego i oszczędnego pieczenia. Jego dzielone drzwi Flex Door nie są jedyną technologią wspomagającą twoje kuchenne rewolucje. Producent wyposażył go też w wiele inteligentnych funkcji i możliwość integracji ze smartfonem.

Tu znajdziesz atrakcyjną ofertę na piekarnik z tej serii:

Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB w RTV Euro AGD

Jaki jest Dual Cook Flex Samsunga?

W praktyce jest to piekarnik dwukomorowy. Otwierając górne drzwi Flex Door, nie wypuszczasz ciepłego powietrza z dolnego poziomu. To oznacza, że spokojnie możesz piec kurczaka na niedzielny obiad i ciasto na deser. Tym bardziej, że separator wewnątrz urządzenia blokuje również zapachy. Twój sernik nie będzie pachniał aromatyczną kurą, nawet po paru godzinach pieczenia.

Warto sprawdzić: Top 10 piekarników do zabudowy, z którymi upieczesz pomysłowe dania

Za dzielenie piekarnika na dwie komory odpowiada separator Dual Cook. Pozwala piec dwie różne potrawy w różnych trybach i temperaturach. To bardzo istotne zwłaszcza w przypadku pieczenia wspomnianego sernika, który wymaga temperatury nieco niższej niż podczas przygotowywania mięsa. Dodatkowo jeżeli zdecydujesz się korzystać tylko z górnej komory, skrócisz czas przygotowywania potraw o 22% i zużycie energii o 21%.

Promocja na nowe piekarniki Samsung Dual Cook Flex

Co ciekawe separator da się przemieszczać. Z tego względu nawet piekąc coś większego - na przykład wygotowując wysoki garnek sosu - nie będziesz mógł narzekać na brak miejsca. Maszyna mieści w sobie aż 75 litrów - to dostatecznie dużo na każdą potrawę.

Piekarniki z tej serii wyposażono w 50 programów Auto Cook dostosowujących temperaturę i czas pieczenia do rodzaju potrawy i tryb ProRoasting przyrumieniający jedzenie w wysokiej temperaturze po to, aby później ją obniżyć i powoli upiec do odpowiedniego poziomu. Podobne możliwości cechują najopłacalniejsze sprzęty zawłaszczające ranking piekarników dla siebie.

Urządzenia takie jak Samsung NV75N5641RB/EO współpracują z aplikacją Samsung SmartThings. To oznacza, że z innego pokoju, w prosty sposób, bo za pomocą swojego telefonu, będziesz w stanie ustawić odpowiednią temperaturę pieczenia i wyłączyć cały sprzęt wtedy, gdy uznasz, że danie powinno być już gotowe.

Jeżeli zakupiłeś na początku (do 3) listopada piekarnik Dual Cook Flex w zestawie z urządzeniami do zabudowy i telewizorem QLED, możesz odzyskać do 1500 zł. Żeby uzyskać cashback, musisz zarejestrować zakupiony sprzęt, do 21 dni po kupnie, na stronie kuchnia.samsung.pl. Warto się spieszyć - pozostały zaledwie dwa dni, trzeba to zrobić do 24 listopada!

Zwrot pieniędzy kwalifikowany jest według liczby dokupionych produktów w terminie nie dłuższym niż 2 tygodnie od zakupu piekarnika w jednej sieci handlowej. Warto przy tym pamiętać, że za sam piekarnik już przysługuje ci możliwość odzyskania 300 złotych.

Jeżeli kupiłeś 1 dodatkowy produkt AGD (i cały zestaw wart był 4000 złotych brutto) dostaniesz 500 złotych. W przypadku dwóch dodatkowych urządzeń zwrot wynosi 700 (wartość 5500), trzech 1000 (wartość 7000) a trzech i telewizora - 1500 złotych (przy łącznej wartości 10000 złotych).

Zobacz też: Top 12 piekarników do zabudowy do 1000 zł

Źródło: Samsung.

blog comments powered by Disqus
Samsung oddaje pieniądze za piekarnik Dual Flex - Pozostały dwa dni!