PODPOWIEDZI:

Kolejne odsłony Huawei Watch GT 2 już w sklepach

Kolejne odsłony Huawei Watch GT 2 już w sklepach

W sklepach pojawiły się zegarki Huawei Watch GT 2. Nowe wersje smartwatchy tej serii różnią się między sobą przede wszystkim stylem. Oba mają tarczę o średnicy 42 milimetrów, ale model sportowy na czarnym pasku kosztuje 899 złotych, a elegancki na złotej bransolecie 1099 złotych.

Sama seria inteligentnych zegarków Huawei Watch GT 2 jest obecna na rynku od dłuższego czasu. Na przykład wersję sportową można już było nabyć, ale w rozmiarach nieco większych, z tarczą o rozmiarze 46 milimetrów. Teraz kosztuje w zależności od sklepu mniej więcej tyle, ile mniejsza i nowsza opcja w cenie sugerowanej przez producenta.

Zobacz ofertę na zegarki tej linii w sklepie:

Oferta na Huawei Watch GT 2 w media markt

Co oferują zegarki Huawei Watch GT 2?

Huawei Watch GT 2 to przede wszystkim wyświetlacz. Jego ekran AMOLED (zdolny do uzyskania niezłego kontrastu i wyraźny nawet w słoneczny dzień, dzięki systemowi ALS automatycznie optymalizującemu jasność) jest dotykowy i ma przekątną 1,2 cala. Można nim sterować też dzięki przyciskom na jednej z krawędzi koperty. 

Huawei Watch GT 2 na białym tle

Istotne są też możliwości sportowe. Wbrew pozorom, nie tylko wersja z opaską dla aktywnych je posiada. W końcu sercem zegarka jest procesor Kirin A1, napędzający wspólny system z szeregiem opcji. Jest na przykład w stanie na bieżąco sprawdzać tętno, spalanie kalorii i przebyty dystans. To czyni z niego sprzęt odpowiedni do monitorowania 15 dyscyplin sportowych - na przykład biegu czy jazdy na rowerze.

Zegarek wspiera także autorską funkcję firmy Huawei TruSeen. To ona odpowiada za pomiar tętna, zdaniem firmy całkiem dokładny. W urządzeniu jest też TruSleep. Ma zapewnić, jak sama nazwa wskazuje, lepszy sen poprzez określanie jego czasu i faz snu. Aplikacja zdiagnozuje 6 najczęstszych problemów i będzie w stanie doradzić co z nimi zrobić. Sprzęt robi właśnie to, czego można się spodziewać po urządzeniach trafiających do rankingu smartwatchy.

Huawei Watch GT 2 w wersji eleganckiej

Z innych istotnych rzeczy - akumulator jest w stanie działać na jednym naładowaniu nawet przez 7 dni. No chyba że włączysz wbudowany GPS. Lokalizacja skraca czas pracy całkiem znacznie - do zaledwie 15 godzin. Urządzenia są dostępne w oficjalnym sklepie internetowym Huawei i różnych sieciach elektronicznych.

Zobacz też: Parlament Europejski orzeka - Będą uniwersalne ładowarki

Źródło: cohnwolfe.pl

blog comments powered by Disqus
Kolejne odsłony Huawei Watch GT 2 już w sklepach