PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Moduł LG Smart TV Upgrader, czyli inteligentny telewizor w twoim domu

Moduł LG Smart TV Upgrader, czyli inteligentny telewizor w twoim domu

Moduł ST600 Smart TV Upgrader zapewnia użytkownikom dostęp do Internetu na ekranach standardowych telewizorów

LG Electronics poinformowała o planach wprowadzenia na rynek modułu ST600 Smart TV Upgrader, dzięki któremu użytkownicy w prosty i tani sposób mogą przekształcić standardowe telewizory w telewizory inteligentne. Moduł ST600 oferuje wszystkie korzyści związane z dostępem do Internetu. W rezultacie właściciele standardowych telewizorów mogą korzystać z interntu na swoich ekranach, oglądać filmy, przeglądać wiadomości lub korzystać z innych usług.

„W nadchodzącym roku przewidujemy dynamiczny rozwój rynku telewizorów inteligentnych, a moduł ST600 to idealne urządzenie dla początkujących użytkowników” – powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny firmy LG Home Entertainment. „Wprowadzając na rynek moduł ST600, LG łączy niesamowite wrażenia i wygodę oferowaną przez telewizory inteligentne z prostą obsługą, będącą znakiem rozpoznawczym firmy. Chcemy mieć pewność, że każdy klient będzie mieć szansę poznać telewizję inteligentną”.

Po podłączeniu modułu ST600 do standardowego telewizora użytkownicy mają dostęp do bogatej oferty dodatkowych treści udostępnianych przez globalnych operatorów, jak również do najatrakcyjniejszych filmów i programów udostępnianych lokalnie. W ten sposób moduł może zaspokajać różne oczekiwania użytkowników na całym świecie. Ponadto moduł ST600 zapewnia użytkownikom dostęp do coraz bogatszej oferty aplikacji telewizyjnych LG, które zostały specjalnie opracowane z myślą o ekranach telewizorów. Aplikacje te obejmują wiele przydatnych dodatków, od kursów językowych po gry.

Co więcej, przy użyciu modułu ST600 użytkownicy w prosty sposób mogą bezprzewodowo przenosić treści z komputera i innych urządzeń, aby wyświetlać je na ekranie telewizora.

Niewielke, lecz inteligentne urządzenie, dające wiele możliwości, zostanie zaprezentowane podczas targów CES 2011 w Las Vegas. Oficjalna premiera rynkowa urządzenia planowana jest w drugim kwartale 2011 roku.

Najważniejsze cechy
- Procesor: BCM7615
- 384 MB pamięci DDR, 1 GB pamięci Flash
- Architektura LG Add-on + przeglądarka internetowa
- Zasilacz 100_240V, 50/60 Hz
- Obsługa standardów Wi-Fi, Ethernet, DLNA (DMP)
- Porty USB : 1EA (mysz USB, zewnętrzna pamięć masowa)
- Urządzenia wejściowe
- Pilot z funkcją Finger Touch
- Aplikacje do telefonów inteligentnych
- Dostęp do dodatkowych treści
- Aplikacje telewizyjne
- Wymiary: 11 x 11 cm

blog comments powered by Disqus
Moduł LG Smart TV Upgrader, czyli inteligentny telewizor w twoim domu