PODPOWIEDZI:

Największy na świecie telewizor FULL LED 3D od LG Electronics

Największy na świecie telewizor FULL LED 3D od LG Electronics

Telewizor LZ9700 zapewnia jeszcze więcej wrażeń wizualnych, a dzięki najwyższej jakości ekranowi, detale będą wyświetlane z nieosiągalną dotąd szczegółowością

LG Electronics podczas targów CES 2011 w Las Vegas zaprezentuje największy na świecie telewizor z podświetleniem FULL LED (FULL LED 3D TV), 72-calowy LZ9700. Telewizor LZ9700 zapewnia obraz o nieosiągalnej dotąd szczegółowości oraz wyjątkową ostrość w trybach 2D i 3D.

Dzięki zastosowaniu technologii LG FULL LED, telewizor LZ9700 jest podświetlony diodami LED umieszczonymi bezpośrednio za ekranem, na całej jego powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskuje się nadzwyczajny kontrast i intensywność wyświetlanych kolorów, zaś jakość obrazu jest dziełem sztuki. Wyjątkowo duży ekran FULL LED sprawia, że widzowie mogą podziwiać niemożliwe dotąd do wyświetlenia najdrobniejsze szczegóły obrazu.

Telewizor LZ9700 gwarantuje wyjątkową wygodę oglądania filmów 3D. W połączeniu z największym na świecie ekranem FULL LED, technologia 3D zyskuje dodatkową głębię, jeszcze bardziej wciągając widzów do trójwymiarowego, ekscytującego świata filmu. Natomiast technologia TruMotion 400Hz zapewnia wyjątkowo szybkie przetwarzanie i płynność wyświetlanych trójwymiarowych obrazów.

Ten najnowocześniejszy telewizor jest również wyposażony w funkcje LG Smart TV. Wyjątkowo prosty panel sterowania sprawia, że LZ9700 może udostępniać treści dostarczane przez usługodawców globalnych, jak również programy i filmy udostępniane przez operatorów lokalnych. Telewizor zapewnia również dostęp do ciągle rozszerzanego zbioru aplikacji telewizyjnych LG.

Pilot LG Magic Motion, reagujący na ruchy ręki, w rewolucyjnie prosty sposób ułatwia wyszukiwanie programów i korzystanie z licznych funkcji telewizora.

Telewizor LZ9700 ma być dostępny w sprzedaży na początku 2011 roku.

Najważniejsze cechy
- Telewizor LCD 3D z podświetleniem FULL LED
- 72-calowy ekran
- Technologia udoskonalania płynności obrazu TruMotion 400 Hz
- Technologia Micro Pixel Control
- Technologia Smart TV
- Pilot Magic Motion
- Funkcja Smart Share (DLNA, Media Link, USB itp.)

blog comments powered by Disqus
Największy na świecie telewizor FULL LED 3D od LG Electronics