PODPOWIEDZI:

RC10: Pilot nie tylko do Smart TV

RC10: Pilot nie tylko do  Smart TV

Measy RC10 to trzy urządzenia w jednym – pilot, mysz i laserowy wskaźnik. Rozwiązanie to powinno sprawdzić się we współpracy z donglami Measy oraz z telewizorami typu Smart TV i komputerami. To także propozycja dla tych, którym niestraszne prelekcje przed zgromadzoną publicznością.

RC10 to przede wszystkim mysz, która dzięki żyroskopowi do działania nie potrzebuje żadnej powierzchni. Trójwymiarowy sensor ma zapewnić użytkownikowi swobodę ruchów. Ponadto, dzięki komunikacji w paśmie 2,4 GHz, zasięg roboczy może wynieść nawet 15 m.

Measy RC10

Tryb pilota powinien natomiast pozwolić na korzystanie z opcji każdego telewizora. RC10 potrafi „nauczyć się” wybranych funkcji tradycyjnych pilotów TV. Za jego pomocą możemy, przykładowo, regulować głośność, zmieniać kanały czy włączać i wyłączać odbiornik, bez konieczności sięgania po kolejne urządzenie. Zmiana trybu mysz/pilot odbywa się przez naciśniecie odpowiedniego przycisku. Aktualny tryb pracy jest wskazywany przez diody LED.

RC10

Dodatkowo, w RC10 wbudowano scroll, znany doskonale z myszek komputerowych. Użytecznym gadżetem może być również wskaźnik laserowy, który wykorzystamy np. podczas prowadzenia prezentacji multimedialnych.

Nowość Measy mierzy zaledwie 50x110x30 mm i powinna sprawdzić się w pracy z systemami, z rodziny Windows (8/7/Vista/XP), OS X, Linux i Android.

Pilot Measy RC10 objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta i jest dostępny w polskich sklepach, w sugerowanej cenie 89 PLN brutto.

RC10

O firmie Measy Electronics Co., Ltd.

Measy to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest jednym z największych dostawców odtwarzaczy multimedialnych HD oraz kompaktowych klawiatur bezprzewodowych. Od początku stawia na pełne zrozumienie potrzeb użytkownika, nowe kierunki rozwoju oraz innowacyjność. Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafi trafnie odpowiedzieć na oczekiwania klientów, co z roku na rok jeszcze bardziej umacnia jej pozycję na światowych rynkach. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób w swojej fabryce, w Chinach oraz w nowym centrum R&D, które mieści się w Korei Południowej. Miesięczna produkcja przekracza pół miliona sztuk, a produkty trafiają do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym także do Polski. Measy to technologia jutra dostępna dla każdego. Więcej informacji: www.measypolska.pl

blog comments powered by Disqus
RC10: Pilot nie tylko do Smart TV