PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Nastał koniec kolejek? Partnerstwo Glovo z Biedronką

Nastał koniec kolejek? Partnerstwo Glovo z Biedronką

Biedronka nawiązała partnerstwo z Glovo. Sieć dyskontów współpracująca z jednym z największych w Polsce dostawców ma w zamierzeniu poprawić bezpieczeństwo klientów i pracowników, którzy podczas pandemii są szczególnie narażeni na kontakty z innymi.

Ci pierwsi ze względu na niekończące się kolejki, ci drudzy ze względów bardziej oczywistych. Usługa już działa. Jak podaje Glovo, na razie klienci z 10 miast mogą zamówić zakupy z Biedronki w ponad stu sklepach przy pomocy swoich telefonów

Gdzie? Jak? Co? Biedronka i Glovo we współpracy

Oczywiście podstawowym zagadnieniem jest to, kto dokładnie może korzystać z nowej możliwości. Zakupy w Biedronce bez wychodzenia z domu zrobią mieszkańcy Katowic, Szczecina, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Warszawy i Trójmiasta (Sopot, Gdynia i Gdańsk)

- Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach - mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Użytkownicy mogą wybrać produkty sieci posegregowane w najważniejsze kategorie, takie jak “mięso, ryby i wędliny” lub “pieczywo”. Co istotne, Glovo deklaruje, że cena nie jest zawyżana, a na dodatek obiecuje, że wszelkie promocje dostępne w sklepie stacjonarnym znajdą swoje odzwierciedlenie również w aplikacji.

Aplikacja Glovo w działaniu

Zamówienie przeprowadzane jest w podobny sposób jak w przypadku większości dostaw z innych serwisów - typu Pyszne, Głodny lub Wolt. Całość opłacana jest przy pomocy karty podłączonej do aplikacji. Użytkownik dodatkowo płaci też za dostawę (koszt promocyjny przy zakupach Biedronki wynosi obecnie 9,99 zł). Zamówiony towar zostaje zostawiony przez kuriera pod bramą.

Co ciekawe, są pewne obostrzenia. Przede wszystkim zamawiać można tylko w godzinach od 10:00 do 22:30 (to o tyle interesujące, że coraz więcej sieci handlowych, w tym Biedronka, decyduje się na całodobową pracę). Dodatkowo zakupy, chociaż teoretycznie nie ma limitów wagowych, nie powinny przekraczać bliżej niesprecyzowanych możliwości fizycznych kuriera.

Źródło: dotrelations.pl

blog comments powered by Disqus
Nastał koniec kolejek? Partnerstwo Glovo z Biedronką