PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Samsung Avila II - premiera w Polsce

Samsung Avila II - premiera w Polsce

Do Polski dotarła zapowiadana już od jakiegoś czasu nowa wersja najpopularniejszego w naszym kraju telefonu Samsunga. Po wersji z GPS dodarła do nas wersja z Wi-Fi. Praktycznie jedynej opcji, której tak naprawdę Avili brakowało do pełni szczęścia jej posiadaczy.

Samsung Avila II (ta nazwa handlowa funkcjonuje tylko w Polsce, na świecie jest nią Star, która może się kojarzyć ze znaną ciężarówką ) zyskała popularność głownie dzięki bardzo dobremu wyświetlaczowi i sporymi możliwościami multimedialnymi przy niewielkiej cenie. Prawie wszystkie sieci oferowały go w przystępnych taryfach od złotówki.

Samsung Avila II

Największym konkurentem Avili był LG Cookie, ale przegrywał zarówno czułością wyświetlacza dotykowego oraz dużo wolniejszą Javą (na dodatek oszukiwał w testach metodą Frame skipping).

Nowa Avila II jest odrobinę wyższa i grubsza od poprzedniczki, ma również nieznacznie przeprojektowaną obudowę, dodatkowy głośnik (nareszcie) i sądząc ze zdjęć gdzieś zniknął przycisk blokujący telefon.

Samsung Avila II

W stosunku do starszego modelu oprócz modułu Wi-Fi rozszerzono obsługę kart micro SD z 8 do 16GB, znalazł się w niej także nowszy Bluetooth 3.0. oraz Avila doczekała się gniazda minijack 3.5mm. Ale to nie koniec zmian.

Nowa obsługa T9 Quick Trace umożliwia śledzenie palca wędrującego po klawiaturze. Przebudowany Interface TouchWiz3.0 pozwala na personalizację menu. Nie mamy na razie informacji o możliwościach szerszej zmiany motywów. Wbudowany komunikator umożliwia obsługę kilku kont równocześnie.

Samsung Avila II

Rozbudowano funkcję obsługi formatów biurowych o MS Office 2007, PDF oraz TXT (ciekawe czy nawigację po nich również przeprojektowano). Samsung Avila II ma kosztować 449zł

blog comments powered by Disqus
Samsung Avila II - premiera w Polsce