PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki dobry powerbank do 100 zł? |TOP 7|

HUAWEI stworzy swój pierwszy smartfon z Windows Phone 8

HUAWEI stworzy swój pierwszy smartfon z Windows Phone 8

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił dziś rozszerzenie współpracy z Microsoft Corp. w kierunku stworzenia pierwszego smartfona HUAWEI działającego na systemie Windows Phone. HUAWEI Ascend z systemem Windows Phone 8 wzbogaci portfolio najlepszych w swojej klasie smartfonów z rodziny Ascend. HUAWEI jest jednym z wybranych dostawców smartfonów, którzy będą mogli opierać swoje urządzenia o system Windows Phone 8.

  • 2012 zapowiada się jako wspaniały czas dla HUAWEI. Wszystko wskazuje na to, że efektownie zakończymy rok, wprowadzając nasz pierwszy telefon działający na platformie Windows Phone. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Microsoft, która pozwala nam oferować klientom jeszcze większy wybór smartfonów – powiedział Shao Yang, Chief Marketing Officer w HUAWEI Device.

  • Jest nam bardzo miło powitać HUAWEI w rodzinie Windows Phone. Windows Phone, czyli jedyny system z kafelkami Live Tiles, sprawia, że jest się bliżej ludzi i rzeczy, na których najbardziej zależy użytkownikom – powiedział Terry Myerson, Corporate Vice President w Dziale Windows Phone firmy Microsoft. Dzięki imponującym globalnym możliwościom HUAWEI, razem możemy dostarczyć Windows Phone 8 jeszcze większej liczbie użytkowników na całym świecie.

HUAWEI Ascend

HUAWEI Ascend z Windows Phone 8 dostępny będzie w Europie, Chinach i Stanach Zjednoczonych, a w następnej kolejności także na pozostałych rynkach. Premierze smartfonu towarzyszyć będą działania promocyjne prowadzonych we współpracy z czołowymi operatorami sieci komórkowych na świecie.

blog comments powered by Disqus
HUAWEI stworzy swój pierwszy smartfon z Windows Phone 8