PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Sony Xplod - nowe odtwarzacze samochodowe z MP3

Sony Xplod - nowe odtwarzacze samochodowe z MP3

Firma Sony przedstawiła najnowszą linię swoich radioodtwarzaczy. Nowymi propozycjami są urządzenia Xplod DSX-S200X i DSX-S300BTX z innowacyjnym systemem Tune Tray, które wyposażono w dwa złącza USB oraz zdejmowany panel przedni z czytelnym wyświetlaczem.

Dwa złącza USB przydadzą się przede wszystkim tym, którzy będą chcieli umieścić w komorze Tune Tray pamięć USB, a na co dzień korzystają z innego odtwarzacza USB albo smartfonu takiego jak iPhone, do którego stale wgrywane są nowe utwory.

4-wierszowy wyświetlacz dostarcza wielu informacji i sprawia, że urządzenie przypomina wyglądem zwykły odtwarzacz przenośny. Wybieranie utworów ułatwiają rozwiązania firmy Sony, takie jak kanały SensMe, funkcja ZAPPIN czy wyszukiwarka Quick-BrowZer. Oparto je na tej samej technologii, co w typowych odtwarzaczach WALKMAN i komputerach VAIO.

Kanały SensMe umożliwiają poznawanie biblioteki nagrań w zupełnie inny sposób. Funkcja ta automatycznie dzieli zgromadzoną muzykę na kanały o różnym klimacie brzmieniowym, takie jak autostrada, poranne dojazdy, nocna przejażdżka etc. Niezdecydowanym może przyjść z pomocą funkcja ZAPPIN, która rozpoczyna odtwarzanie krótkich fragmentów utworów i pozwala na znalezienie nagrania najlepiej pasującego do aktualnego nastroju.

Dzięki funkcji Quick-BrowZer użytkownik może skorzystać z różnych kryteriów wyszukiwania, takich jak wykonawca, album, gatunek muzyczny, playlista, plik lub folder.

xplod1

Model DSX-S300BTX został dodatkowo wyposażony w interfejs Bluetooth, który umożliwia współpracę z zewnętrznymi urządzeniami. Przykładowo, do pamięci radioodtwarzacza można przesłać do 500 wpisów z książki telefonu komórkowego, a następnie przeglądać kontakty na wyświetlaczu, inicjując połączenia.

Oficjalna premiera już wkrótce.

blog comments powered by Disqus
Sony Xplod - nowe odtwarzacze samochodowe z MP3
Autor: Jacek Furtak