PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

IEM 2017 - Genesis Odsłania Karty!

IEM 2017 - Genesis Odsłania Karty!

Pozostało niewiele czasu do rozpoczęcia się kolejnych targów, które tym razem będą skierowane w głównej mierze do graczy! Co więcej, jak zapewne dobrze kojarzycie, owe targi odbywają się w naszym kraju, co znacząco zwiększa szanse na waszą obecność na tymże niezwykłym wydarzeniu! Jesteście ciekawi, co firma Genesis będzie miała do zaoferowania?

Tego typu targi to świetne miejsce by pokazać swoje najważniejsze produkty, którymi przez większość roku dana firma będzie handlowała. Produkty, które wg firmy są najbardziej wartościowe i są w stanie wypromować markę w jak najlepszym stopniu. Czy takie właśnie będą produkty od Genesis? Niewykluczone, albowiem firma ma zamiar zaprezentować m.in. obudowę, głośniki oraz myszkigamingowe. Każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.


Równie ważnym elementem jest monitor, który mieliśmy okazję niedawno przetestować!


iem 2017

Na pierwszy ogień idą obudowy, a mianowicie Titan 550 oraz Titan 660. Te dwa modele charakteryzują się niezwykle sprawnym obiegiem powietrza, dodatkowym miejscem na chłodzenie wodne oraz siedem wentylatorów 120 mm. W sprzedaży ma pojawić się również wersja z akrylowym oknem na jednym z paneli bocznych. Co do kwestii głośników, Genesis będzie miał do zaoferowania wielokanałowy zestaw z subwooferem, Helium 600 o mocy RMS 30 W, wyposażony w 6.5 calowy głośnik. W skład zestawu wchodzą także dwa głośniki satelitarne o średnicy 3 cali.


Oto zestaw najciekawszych urządzeń stricte dla gracza!


A4 Tech Bloody Blazing AL90>>>

Logitech G213 Prodigy>>>


iem 2017 #2

Kolejnym tematem jaki poruszy Genesis na tegorocznych targach są dwie myszki gamingowe: Xenox 200 i Krypton 500, które są optycznymi myszkami RGB. Pierwszy model został wyposażony w sensor Avago 5050, zaś druga w sensor PMW3325. Druga myszka wyróżnia się generalnie 7 - poziomami DPI i wbudowaną pamięcią. Warto zauważyć, że model Xenox 200 ma osiem programowalnych przycisków oraz polling rate na poziomie 1000 Hz. Dodatkowo, myszka umożliwia zapisywanie makr!

intel extreme masters 2017


Planujesz Zakup Komputera?

 

Ostatnią ważną informacją jest fakt mówiący o tym, że zarówno wspomniane myszki jak i obudowy będą dostępne dopiero w połowie marca (obudowy) oraz w kwietniu (myszki). Sama impreza Intel Extreme Masters odbędzie się standardowo 25-26 luty i 3-5 marca. Zabukowaliście już bilety? Taka okazja trafia się jedynie raz w roku, więc czas spojrzeć w swój kalendarz i postarać się nie przegapić takiej wyjątkowej okazji. Uważacie, że warto? Może sobie jednak odpuścić i dowiadywać się wszystkiego z internetu? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
IEM 2017 - Genesis Odsłania Karty!