PODPOWIEDZI:

Jedno dotknięcie dzieli Cię od telefonu Walkman - Sony Ericsson Yendo

Jedno dotknięcie dzieli Cię od telefonu Walkman - Sony Ericsson Yendo

Warszawa, 07.03.2011 – Sony Ericsson wprowadził na rynek polski telefon Yendo z Walkmanem. To pierwszy w pełni dotykowy telefon Walkman, który dostarczy fanom muzyki wiele przyjemności i zabawy w codziennym życiu. Rozrywkę zagwarantuje dostęp do funkcji muzycznych, portali społecznościowych oraz różnych form komunikacji

Interfejs użytkownika w Sony Ericsson Yendo oparto na czterech aktywnych polach dotykowych umieszczonych w rogach ekranu. Jest on rozwinięciem propozycji, która po raz pierwszy pojawiła się w telefonach Sony Ericsson Xperia™ X10 mini, Sony Ericsson Xperia mini pro oraz Xperia X8.

Dzięki rozmieszczeniu aktywnych pól w rogach ekranu, telefon można z łatwością obsługiwać jedną ręką. Po prostu wystarczy dotknąć ikony aktywującej np. funkcję Walkman, a otworzy się przed Tobą cały świat muzycznych wrażeń.

Yendo posiada unikalne muzyczne, autorskie aplikacje Sony Ericsson. Będziesz mógł m.in. zidentyfikować utwór dzięki TrackID lub znaleźć i zakupić utwór w sklepie Sony Ericsson PlayNow. Możesz też skorzystać z aplikacji MediaGo, która pozwala dostosować pliki muzyczne i filmowe do wymaganego formatu, a następnie przenieść je z laptopa na telefon.

Krótko mówiąc Sony Ericsson Yendo to pierwszy dotykowy telefon mp3 z odtwarzaczem Walkman.

Muzyka odgrywa ogromną rolę w kształtowaniu osobowości młodych ludzi, dlatego telefon Sony Ericsson Yendo z Walkmanem został zaprojektowany z myślą właśnie o nich.
Model Sony Ericsson Yendo z Walkmanem ma wszystko: muzykę, serwisy społecznościowe i w pełni dotykowy interfejs, który sprawia jeszcze więcej radości!

Muzyka to nic innego, jak wyrażanie siebie, a z telefonem Sony Ericsson Yendo użytkownicy będą mogli to uczynić dodatkowo poprzez np. wybór spośród wielu zestawień tego koloru telefonu, który najbardziej pasuje do ich nastroju i osobowości. Mogą też ustawić dowolne aplikacje w czterech aktywnych polach dotykowych w rogach ekranu i w ten sposób wyrazić swoje upodobania.

Obsługiwać telefon można jedną ręką, gdyż pozwala nam na to innowacyjny w pełni dotykowy interfejs. A zatem, czy będziesz pisał wiadomości tekstowe, e-maile czy korzystał z portalu Facebook, Twoim udziałem stanie się jedyne w swoim rodzaju, osobiste, dotykowe doświadczenie, na kryształowo przejrzystym ekranie o przekątnej 2,6 cala.

Model Sony Ericsson Yendo z Walkmanem posiada następujące parametry: GSM GPRS/EDGE Rx 850/1900 oraz GSM GPRS/EDGE Rx 900/1800

Telefon Sony Ericsson Yendo z Walkmanem dostępny jest w sieci Plus oraz w niezależnej dystrybucji w cenie 435 zł.

Dostępne kolory: czarny, niebieski, zielony, pomarańczowy, różowy, fioletowy, czerwony, srebrny, biały i żółty.

kol

blog comments powered by Disqus
Jedno dotknięcie dzieli Cię od telefonu Walkman - Sony Ericsson Yendo