PODPOWIEDZI:

Xiaomi lepsze? I tańsze - Promocje w święta na Mokotowie

Xiaomi lepsze? I tańsze - Promocje w święta na Mokotowie

Xiaomi znacznie przecenia produkty z okazji zbliżających się świąt w sklepie na warszawskim mokotowie. To okazja ograniczona czasowo i ilościowo. Potrwa tylko przez jeden dzień (chodzi o sobotę 14 grudnia), a urządzenia, których kwoty zostaną obniżone, prawdopodobnie będą dostępne w niewielkich ilościach. Świadczy o tym nie tylko sugestia producenta o pośpiechu i ograniczeniu towaru, ale sama cena sprzętów.

Podczas świątecznej promocji Xiaomi w sklepie w Galerii Mokotów będzie można zakupić czołowy model hulajnogi elektrycznej tego producenta za bardzo atrakcyjną kwotę. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro na ogół kosztuje około 1800 złotych. W sobotę jego cena spadnie do 399 złotych. Od razu trzeba zastrzec - każdy klient będzie mógł zakupić tylko jeden produkt z rabatem. Wyjątkiem jest tu Xiaomi Mi Smart Band 4, którego można dobrać do wszystkiego.

Zobacz ofertę na Xiaomi Mi Electric Scooter Pro:

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro oferta w Media Expert

Promocje na Mi Note 10 i Air Purifier 2h Xiaomi

Pewnie wielu będzie chciało to zrobić, bo producent zdecydował się rzucić ten model w kwocie zaledwie 9 złotych. Jest wart uwagi nie tylko ze względu na atrakcyjną promocję. Produkty tej serii pojawiają się na czele rankingu smartbandów, bo oferują niezłe możliwości i długi czas pracy. Tutaj najistotniejszą zmianą w stosunku do poprzednika jest ekran AMOLED zapewniający klarowną widoczność w pełnym słońcu i dłuższy czas pracy.

Sprawdź aktualną cenę Xiaomi Mi Smart Band 4:

Xiaomi Mi Smart Band 4 oferta w Ceneo

Znajdzie się też coś dla osób szukających telefonu zdolnego poradzić sobie z wieloma niedrogimi urządzeniami z rankingu smartfonów. Na dodatek jest to model, który nasz redakcyjny ekspert dla was sprawdził w teście Redmi Note 7. W dniu promocji trafi na półki z metką 199 złotych. Działający na bazie 8-rdzeniowego Snapdragona 660 i 4 gigabajtów pamięci RAM jest wydajną opcją, która sprawdzi się też w grach.

Ominęła cię promocja? Zobacz gdzie kupisz Redmi Note 7 taniej:

 XIAOMI REDMI NOTE 7 4/128GB CZARNY oferta w ceneo

Warto też zwrócić uwagę na przecenionego robota automatycznego. Wykona za was jedną z najmniej lubianych czynności, acz niezbędnych w utrzymaniu domowego porządku. Xiaomi Mi Robot Vacuum to polecany sprzęt do niewielkiego domu. Tworzy na przykład mapę pomieszczenia, aby móc wydajniej pracować. Korzysta przy tym z laserowego czujnika odległości. Podczas promocji zgarniecie go za 299 złotych.

Atrakcyjna oferta na Xiaomi Mi Robot Vacuum:

Xiaomi Mi RObot Vacuum oferta w OleOle

Promocje Xiaomi w Galerii Mokotów - grafika promocyjna

To oczywiście tylko kilka ze sprzętów przecenianych w sobotę. Żeby było wam łatwiej, wrzucamy też pełną rozpiskę w postaci tabeli:

Przeceniony model

Kwota promocji

Mi Air Purifier 2H

99 zł

Mi Robot Vacuum

299 zł

Xiaomi 10000 mAh Mi Power Bank 2S Black

39,50 zł

Xiaomi 10000 mAh Mi Power Bank 2S Silver

39,50 zł

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

399 zł

Mi Body Composition Scale 2

69,50 zł

Mi Ionic Hair Dryer

99,50 zł

Mi Smart Band 4

9 zł

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds

84,50 zł

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds (White)

149,50 zł

Mi Box S

164,50 zł

Redmi Note 7 128G

199 zł

Mi Note 10 128GB

499 zł

Mi Portable Electric Air Compressor

89,50 zł

Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

24,50 zł

Mi Portable Mouse (Gold)

44,50 zł

Xiaomi Mi LED Desk Lamp

84,50 zł

Xiaomi Mi Home Security Camera 360 1080P

99,50 zł

Zobacz też:

Źródło: Xiaomi.

blog comments powered by Disqus
Xiaomi lepsze? I tańsze - Promocje w święta na Mokotowie