PODPOWIEDZI:

Panasonic OLED o 1000 złotych taniej! Promocja w Media Expert

Panasonic OLED o 1000 złotych taniej! Promocja w Media Expert

Powoli kończy się generacja telewizorów z 2019 roku. Z tego tytułu Media Expert przygotowało dla Ciebie promocję, dzięki której możesz mieć 65-calowy telewizor o najwyższej jakości obrazu 1000 złotych taniej! Nie ma się co zastanawiać, to produkt, który sprowadzi kinową jakość obrazu do twojego domostwa.

W promocji znajdziesz dokładnie dwa telewizory z rodziny Panasonic OLED GZ960. 65-calowy przeceniony z 8999 na 7999 złotych oraz 55-calowy w atrakcyjnej cenie wynoszącej 5999 złotych.

Kup Panasonic OLED TX-65GZ960:

Strona z promocją na telewizor Panasonic

Kup Panasonic OLED TX-55GZ960:

Link do promocji na telewizor Panasonic

Dlaczego warto wybrać Panasonic OLED GZ960?

Sprzęt ten jest wart swojej ceny, reprezentuje bowiem najwyższą klasę, jeśli chodzi o jakość video i dźwięku. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 4K, na ekranie odświeżanym z częstotliwością 120 Hz. To powoduje, że obraz jest dokładnie odwzorowany, a także niesamowicie płynny.

Telewizory z tej rodziny to prawdziwe centra multimedialne. Możesz korzystać na nich z Asystenta Google w języku polskim, a także z Alexy, jednak jak na razie tylko po angielsku. Przez porty USB będziesz mógł nagrywać swoje ulubione programy, a także bez problemu korzystać z internetu przez Wi-Fi.

Grafika przedstawiająca telewizor marki Panasonic Wyposażone w najlepsze technologie wspierające intensywność i oddanie rzeczywistych kolorów. Jedną z nich jest inteligentny procesor HCX, który przetwarza barwy i czerń zgodnie ze specyfikacją oryginalnych kolorów. Kolejnym elementem jest technologia HDR10+ - zapewniająca bardzo wysoką optymalizację jasności, a także kontrastów. Za kinowy dźwięk odpowiada Dolby Atmos.

Jeśli potrzebujesz zmienić swój stary telewizor i szukasz produktu najwyższej jakości, to nie czekaj, to jest sprzęt dla Ciebie!

Źródło: mediaexpert.pl; google.com

Dowiedz się więcej:

  1. TCL kontratakuje? Nawet do 1200 złotych rabatu na telewizorze
  2. Dwa nowe gamingowe monitory Philipsa, w tym 55-calowy gigant
  3. Nokia przedstawia 43-calowy telewizor z Androidem
blog comments powered by Disqus
Panasonic OLED o 1000 złotych taniej! Promocja w Media Expert