PODPOWIEDZI:

TCL kontratakuje? Nawet do 1200 złotych rabatu na telewizorze

TCL kontratakuje? Nawet do 1200 złotych rabatu na telewizorze

Jeżeli planowaliście zakup telewizora - TCL ma interesującą ofertę. Można zaoszczędzić nawet do 1200 złotych przy kupnie dużego ekranu do salonu. W praktyce to zwyczajny cashback polegający na zwrocie pieniędzy po jakimś czasie od zakupu. Do kiedy potrwa? Do końca lipca.

Promocja odnosi się do 7 serii, na które składa się 17 różnych modeli telewizorów. Można w ten sposób kupić znacznie taniej urządzenia LED, QLED i Mini LED nawet w rozmiarze sięgającym 75 cali. Oczywiście obniżka rośnie wraz ze wzrastającą wartością samego urządzenia.

Polecane telewizory w tej promocji

TCL 55C815

TCL 65EC78

TCL MINILED 65X10

TCL 55C815 w Media Expert

 TCL 65EC78 w Ceneo

TCL MINILED 65X10 w RTV Euro AGD

Przykładowe obniżki telewizorów TCL

Fajną opcją do mniejszych salonów jest 55-calowy model QLED - TCL 55C815. Sprzęt w ramach cashbacku pozwala zaoszczędzić 500 złotych. Zwłaszcza jeżeli się pospieszysz, bo obecnie w jednej z sieciówek jest już przeceniony. W Media Expert można go obecnie kupić o 200 złotych taniej, za 3299 złotych.

TCL 55C815 na białym tle

Czy warto? To urządzenie wyświetla obraz w 4K, korzysta z technologii Quantum Dot poprawiającej zakres palety barw i pracuje na bazie systemu Android. Wspiera również technologie Dolby Vision i HDR10+, które poprawią dynamikę jasności, a także ma zintegrowany soundbar Onkyo o niezłej jakości dźwięku przestrzennego za sprawą Dolby Atmos.

Dla osób, które szukają znacznie większego ekranu i mają nieco więcej pieniędzy - interesującą opcją będzie model TCL 75EP660. Jak sama nazwa wskazuje, wyświetlacz tego telewizora (chociaż to zwykły LED) ma gigantyczne rozmiary 75 cali. Przy tym za to trzeba zapłacić - sprzęt po cashbacku kosztuje 3899 złotych.

TCL 75EP660 z papugą

Urządzenie korzysta z technologii Micro Dimmingu. W praktyce dzieli ekran na strefy z indywidualnymi ustawieniami podświetlania, dzięki czemu poprawia się szczegółowość obrazu. Warto dodać, że telewizor pracuje też na bazie Androida (ma Asystenta Google, dostęp do aplikacji i Chromecasta).

TCL 65X10 z soundbarem na spodzie

Ostatnia propozycja jest najdroższa. Za TCL MINILED 65X10 bez promocji przyjdzie zapłacić aż 9999 złotych. Nic dziwnego - to w końcu 65-calowe urządzenie z wbudowanym soundbarem, z matrycą QLED i podświetleniem MiniLED. To ostatnie tworzy 768 stref podświetlenia, które zapewniają wyższe kontrasty i lepszą czerń. Cashback na ten sprzęt wynosi 1200 złotych.

Jak skorzystać ze zwrotu pieniędzy?

Żeby skorzystać ze zwrotu pieniędzy należy:

  1. Zakupić urządzenie w jednym ze sklepów biorących udział w akcji (Media Expert, RTV Euro AGD, Neonet, Komputronik, Avans, OleOle i My Center) pomiędzy 22 czerwca a 31 lipca.
  2. Zarejestrować produkt pod tym adresem pomiędzy 31 a 60 dniem po zakupie.
  3. W ciągu 7 dni od potwierdzenia zgłoszenia na podanej skrzynce mailowej użytkownika pojawi się link służący do uzupełnienia wniosku (nabywca ma 72 godziny na skorzystanie z niego).
  4. Pod linkiem trzeba będzie przesłać kopię dowodu zakupu (paragon, faktura) wraz z datą, numerem paragonu, nazwą produktu i sprzedawcą.
  5. W ciągu kolejnych 7 dni od potwierdzenia dowodu zakupu użytkownik otrzyma kolejną wiadomość, w której znajdzie się ważny przez 72 godziny link pozwalający uzupełnić wniosek i podać dane do przelewu.
  6. Po wszystkim zwrot pieniędzy w ciągu dwóch tygodni powinien pojawić się na koncie nabywcy.

Wszystkie objęte promocją telewizory TCL

Źródło: TCL.

Warto sprawdzić:

blog comments powered by Disqus
TCL kontratakuje? Nawet do 1200 złotych rabatu na telewizorze