PODPOWIEDZI:
Telefony i powerbanki w Promocji

Wraz z nadchodząca porą roku, przedsprzedaż Sony Ericsson Xperia arc

Wraz z nadchodząca porą roku, przedsprzedaż Sony Ericsson Xperia arc

Od wczoraj wszystkich miłośników piękna i technologii czeka nie lada okazja. 16 marca w oficjalnym sklepie Sony Ericsson rozpoczęła się przedsprzedaż smartfonu Xperia arc.

Oficjalny sklep Sony Ericsson jako pierwszy dystrybutor wprowadza do przedsprzedaży smartfon Xperia arc. To co wyróżnia ten model to piękny design, z bestią technologiczną ukrytą w środku. Sensor Exmor R pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów video w rozdzielczości HD nawet przy umiarkowanym świetle. Natomiast wyświetlacz z silnikiem Mobile BRAVIA, stworzonym we współpracy z Sony, zapewnia krystalicznie czysty, ostry obraz, a dzięki łączu HDMI pozwala cieszyć się multimediami na dużym ekranie telewizora w jakości HD. Xperia arc pracuje na najnowszym systemie Android 2.3, dzięki czemu zapewnia dostęp do ponad 150 000 aplikacji, od Google Maps do popularnych gier jak np. Angry Birds.

a

Z oferty wiosennej przedsprzedaży mogą skorzystać wszyscy chętni, którzy w okresie od 16 do 29 marca złożą zamówienie w sklepie internetowym Sony Ericsson. Otrzymają oni smartfon po 30 marca w promocyjnej cenie 1949 zł brutto. W przypadku złożenia zamówienia po 29 marca cena będzie wynosiła 2149 zł.

b

W ofercie operatorskiej sprzedaż smartfonu Xperia arc rozpocznie się z początkiem kwietnia 2011.

c

blog comments powered by Disqus
Wraz z nadchodząca porą roku, przedsprzedaż Sony Ericsson Xperia arc