PODPOWIEDZI:
Laptopy HP

SPC wypuszcza słuchawki - Z kartą dźwiękową

SPC wypuszcza słuchawki - Z kartą dźwiękową

SPC wypuściło nowy produkt - słuchawki. Produkt skierowany jest oczywiście do graczy i występuje w dwóch wersjach bez i z kartą dźwiękową USB 7.1. Co ważne, oba modele kosztują naprawdę mało i mają dodatkowy odpinany mikrofon. Jak prezentuje się ten sprzęt?

Przede wszystkim nowe słuchawki SPC Gear Viro są przewodowe i nauszne. Producent chwali się tym, że precyzyjnie odwzorowują szczegóły i kierunki w grach, co ma dać użytkownikowi przewagę, dajmy na to w strzelankach. Za dźwięk odpowiadają przetworniki dynamiczne o średnicy 53 milimetrów. W produkcji nauszników zastosowano też lepiej dopasowującą się do kształtu głowy piankę memory foam.

Ludzie w słuchawkach SPC Gear

- Uznaliśmy, że dobre słuchawki gamingowe to także dobre słuchawki muzyczne, z lekkim przesunięciem w stronę detaliczności oraz koniecznie z obszerną sceną - twierdzi Rafał Zaniewski, Business Development Manager w SPC Gear.

Co do mikrofonu, jak podaje producent, wykorzystano doświadczenia z urządzeń streamingowych - SPC Gear SM900 i SM950. Ten zamontowany w słuchawkach ma więc łatwiej wyłapywać mowę i pozbywać się szumów otoczenia. Wspomniane modele pojawiały się już w naszych proponowanych zestawach między innymi oczywiście ze względu na jakość dźwięku.

Dwa warianty, by wszystkiego słuchać

Obie pary słuchawek są też czarne oraz mają pałąk wzmacniany metalem, obłożony pianką i obszyty skórą. Oczywiście jest on regulowany. Muszle nausznic wykonane są z aluminium dla zapewnienia lepszej wytrzymałości. Są na tyle duże, aby mogło się w nich schować całe ucho.

Słuchawki SPC Gear na białym tle

To wszystko dotyczy zarówno SPC Gear VIRO, jak i wersji Plus. Opcja droższa ma jednak bardzo istotny dodatek, który wyróżnia ją pośród innych urządzeń z tego przedziału cenowego. Producent dorzuca do niej kartę dźwiękową na USB. Nazwa sugeruje, że symuluje dźwięk 7.1. Ma wejście na przewód słuchawek (w zestawie są dwa 120 lub 270-centymetrowe z regulacją głośności i możliwością wyłączenia mikrofonu).

Użytkownik słuchawek SPC Gear

Firma do zestawu dodaje też adapter pozwalający podłączyć SPC Gear VIRO Plus po prostu do wyjść audio w twoim pececie i oprogramowanie, które umożliwi konfigurację dźwięku (w czterech różnych zapamiętywanych profilach).

Słuchawki SPC Gear na łysiejącym mężczyźnie

Pierwsze modele będą wyposażone w plecak na sprzęt, który ma uchronić go przed deszczem. W końcu to urządzenie nie tylko dla graczy, ale i dla zwyczajnych miłośników muzyki. Na przykład spacerowiczów. Wersja bez karty dźwiękowej kosztuje 199 złotych, a SPC Gear Viro Plus 249 złotych.

Źródło: SPC Gear.

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
SPC wypuszcza słuchawki - Z kartą dźwiękową