PODPOWIEDZI:

GOG Galaxy 2.0 rozpoczyna oficjalne partnerstwo z Epic Games!

GOG Galaxy 2.0 rozpoczyna oficjalne partnerstwo z Epic Games!

GOG Galaxy 2.0 to swoistego rodzaju odpowiedź na mnogość cyfrowych platform. Pozwala zarządzać kolekcją gier z różnych sklepów w jednej aplikacji. Do grona, w którym znajduje się już Steam, uPlay czy Origin, oficjalnie dołącza właśnie Epic Games Store.

Amerykańska firma wyraźnie pokazuje, że jest poważnym graczem na rynku cyfrowych gier wideo. Ostatnio informowaliśmy o tym, że Sony inwestuje w Epic Games 250 milionów dolarów.

Nastąpił kolejny etap ekspansji - od teraz wszystkie gry z EGS skatalogujecie i uruchomicie z biblioteki GOG Galaxy 2.0. Wystarczy, że posiadacie oryginalny launcher gry. Dotychczas, połączenie między rozwiązaniem Epic Games a GOG było dziełem społeczności. O współpracy poinformował tweet z oficjalnego profilu GOG Galaxy 2.0.

📢 Announcement 📢

GOG GALAXY 2.0 is now enhanced with @EpicGames official integration!

Welcome on board 💜 pic.twitter.com/l8cRFnvKLu

— GOG GALAXY 2.0 (@GOGGalaxy) July 20, 2020

Powstała w 2018 roku platforma od twórców Fortnite na początku zirytowała graczy dużą ilością tytułów na wyłączność, zmuszając do zakładania kolejnego profilu i korzystania z następnej aplikacji. Teraz środowisko otrzymuje pewną rekompensatę w postaci tego połączenia.

To, razem z polityką rozdawania dużej ilości dobrych darmowych gier, na pewno wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy, a także jej wyniki finansowe. Niespełna miesiąc temu pisaliśmy o rekordowych wynikach Epic Games. Najwidoczniej firma nie chce na tym poprzestać.

Co myślicie o działaniach biznesowych Epic? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: twitter.com

Dowiedz się więcej:

Obserwuj Videotesty.pl na Google News!

blog comments powered by Disqus
GOG Galaxy 2.0 rozpoczyna oficjalne partnerstwo z Epic Games!