PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

HP zwiększa wydajność klientów biznesowych i mobilnych profesjonalistów

HP zwiększa wydajność klientów biznesowych i mobilnych profesjonalistów

Nowe drukarki HP Officejet produkują profesjonalnej jakości dokumenty w biurze i w podróży

HP przedstawiło nowe modele drukarek atramentowych, które pomagają firmom w podniesieniu swojej wydajności i mobilności poprzez telepracę i uruchamianie w odległych regionach swoich oddziałów.
Jak szacuje Forrester Research, do 2015 r. 85 procent pracowników na całym świecie będzie pracować zdalnie. W tym celu Drukarki HP Officejet Pro 8000 Enterprise i HP Officejet 100 Mobile umożliwiają już zarówno klientom biznesowym, jak i mobilnym pracownikom przygotowywać najwyższej jakości dokumenty zarówno w biurze, jak i w podróży.
„Mobilni pracownicy oraz trendy w telepracy zmieniły w ostatnich latach krajobraz biznesowy i wymogi technologiczne. Klienci mają wyższe niż kiedykolwiek oczekiwania względem druku” – powiedział Stephen Nigro, s, senior vice president , Imaging and Printing Group, HP. „Drukarki HP Officejet znajdują uznanie w oczach naszych klientów. HP po raz kolejny wzmocniło najlepszą na rynku ofertą, dodając do niej niezawodne, wydajne rozwiązania atramentowe, które pomogą klientom odnosić sukcesy.”

HP Officejet 8000


Model Officejet Pro 8000 został nazwany przez HP „Maybachem” ze względu na swoją dużą wydajność i komfort, jaki daje swym użytkownikom.

Przystosowana do pracy w sieci drukarka HP Officejet Pro 8000 Enterprise oferuje, jako integralną część, rozwiązania Uniwersalny sterownik drukarki HP oraz HP Web Jetadmin, które umożliwiają łatwą integrację z dotychczasowym środowiskiem druku.

Drukarka dodatkowo obsługuje systemy SAP, Windows Cluster Server i Citrix Server. Ponadto, generuje kolorowe wydruki o 50 proc. taniej niż drukarki laserowe.

Podajnik papieru o pojemności 50 arkuszy i możliwość druku do 22 str./min. w czerni i bieli oraz do 18 str./min. w kolorze; szybkość druku wg norm ISO do 5 str./min. w czerni i bieli oraz 3,5 str./min. w kolorze Zużywa przy tym także mniej energii.

HP Officejet 100 Mobile i HP Officejet Pro 8000 Enterprise będą dostępne w sieci sprzedaży HP, u autoryzowanych resellerów, a także w ramach umów HP Managed Print Services od maja 2011 r. Więcej informacji o drukarkach HP Officejet 100 Mobile i HP Officejet Pro 8000 Enterprise dostępnych jest na stronie www.hp.com/officejetpro.

blog comments powered by Disqus
HP zwiększa wydajność klientów biznesowych i mobilnych profesjonalistów