PODPOWIEDZI:

Maraton zniżkowy! Dziesiątki dobrze przecenionego AGD

Maraton zniżkowy! Dziesiątki dobrze przecenionego AGD

RTV Euro AGD ruszyło z maratonem zniżkowym. W ramach tej akcji promocyjnej można znaleźć wiele różnych kategorii produktowych, ale warto zwrócić uwagę przede wszystkim artykuły gospodarstwa domowego. Czemu przede wszystkim? Sieć ma jedną z bogatszych ofert tego typu urządzeń na rynku.

To nie oznacza, że nie warto interesować się pojawiającymi się wśród rabatów maratonu zniżkowego produktami pokroju laptopów, smartfonów lub słuchawek. Oferta pod względem kategorii bardzo bogata. Przy tym wiele produktów jest zwyczajnie przecenionych naprawdę dobrze i w dodatku bez ściemy. Znajdziecie w ofercie sporo prawdziwych promocji. Warto się jednak spieszyć - całość trwa 4 dni. Akcja skończy się w sobotę 19 września.

Electrolux ESF6951LOX

Whirlpool EFWSG71283BVPL

Bosch WTR85V5EPL

Whirlpool W7 831T OX H

Amica ED37618B X-Type

 Electrolux ESF6951LOX oferta w RTV Euro AGD

 Whirlpool EFWSG71283BVPL oferta w RTV Euro AGD

 Bosch WTR85V5EPL oferta w RTV Euro AGD

 Whirlpool W7 831T OX H oferta w RTV Euro AGD

 Amica ED37618B X-Type oferta w RTV Euro AGD

Bardzo pojemna zmywarka - Electrolux ESF6951LOX

Nikt nie lubi zmywać naczyń. Dlatego coraz więcej domów decyduje się wcisnąć na pewnym etapie w budżet zakup zmywarki. Najlepiej jak najbardziej pojemnej, w końcu im więcej naczyń wyczyści się i osuszy naraz, tym mniej trzeba zużywać prądu, wody, a przede wszystkim czasu. Proponowany model od Electroluxa nie tylko jest atrakcyjnie przeceniony (o 300 złotych), ale i po prostu pojemny. Mieści nawet do 14 kompletów naczyń.

 Electrolux ESF6951LOX na różowym tle

Będzie miał przy tym niskie zużycie prądu dzięki klasie energetycznej A++. Nie samym oszczędzaniem jednak człowiek żyje (chociaż jest tu tryb ekonomiczny), ale i efektywnością. Ta będzie na dobrym poziomie za sprawą SensorControl - ta funkcja ma wykryć stopień zabrudzenia wsadu i dobrać odpowiednie parametry pracy.

Po umyciu trzeba wysuszyć. Tutaj producent gwarantuje niezłe rezultaty poprzez technologię Extra dry, która w praktyce przekłada się po prostu na wyższą temperaturę płukania i dłuższą fazę suszenia. Całkiem sensowne i proste rozwiązanie.

Pralka z szóstym zmysłem i programem parowym

Jeden z dwóch produktów Whirlpoola w tym zestawieniu. Ten model pralki wyróżnia się przede wszystkim technologią Steam Refresh. To 20-minutowy program odświeżania parą, który zagwarantuje dosyć brutalny mord na bakteriach zamieszkujących twoje ciuchy. Nic dziwnego - niewiele rzeczy jest w stanie przeżyć taką temperaturę.

Pralka ma klasę energetyczną A+++ co może być po części zasługą wykorzystania technologii 6 zmysł. To autorskie rozwiązanie producenta, które w różnych sprzętach robi co innego. W tym przypadku oszczędza do 50% czasu, wody i prądu przy każdym praniu. A po nim technologia FreshCare+ utrzyma czystość nawet do 6 godzin za sprawą pary wodnej.

 Whirlpool EFWSG71283BVPL na białym tle

Model można nabyć teraz taniej o 200 złotych. Ma załadunek 7 kilogramów, więc nada się dla pary lub rodziny z dzieckiem, wszystkie podstawowe programy (w tym szybki 30-minutowy) i funkcję Clean+ pozbawiającą ubrań plam nawet w 40 stopniach Celsjusza.

Bezpieczna suszarka od Boscha

Jeżeli masz trochę więcej pieniędzy i zdecydowanie dosyć zalegających na tradycyjnej suszarce mokrych ubrań - to rozwiązanie dla ciebie. Model Boscha z serii 4 gwarantuje przede wszystkim bezpieczne i szybkie suszenie ciuchów. Wszystko za sprawą kilku ważnych rozwiązań technologicznych.

Pierwszym jest system Auto Dry. Producent zachwala go jako automatykę sensorową dobierającą odpowiednie parametry procesu suszenia, poprzez wzięcie pod uwagę temperatury i wilgotności bielizny. Działa z każdym trybem (a jest ich sporo i to szczegółowych, na przykład do ciuchów przeznaczonych do prasowania lub do szafy).

Seria suszarek  Bosch WTR85V5EPL promocja

Bezpieczeństwo twoich ubrań zapewnić ma z kolei system SensitiveDrying. Ubrania są w bębnie delikatnie obracane i osuszane przy pomocy stabilnego powiewu suchego i ciepłego powietrza. To nie wszystko - model ma klasę energetyczną A++ (to całkiem nieźle, jak na suszarkę), pojemność 8 kilogramów (dla całej rodziny) i niższą cenę. Teraz można zgarnąć to urządzenie w cenie 2099 złotych po obniżce 200 złotych.

Taniej nie było od marca! Lodówka z No Frost

Właściwie jeżeli chodzi o sprzęty AGD w dobrej cenie, na rynku Whirlpool przoduje raczej w kategorii pralek. Produkuje jednak również lodówki. W tym przypadku mamy do czynienia z modelem przecenionym o 200 złotych. Kosztuje dzięki temu zaledwie 1800. Czemu zaledwie? Przede wszystkim dlatego, że jest to sprzęt pełen zalet.

Jak działa total no frost w  Whirlpool W7 831T OX H

Główną jest oczywiście pełny No Frost. Lodówka utrzymuje równomierną temperaturę, a na jej ściankach nie zbiera się szron. W zamrażarce z kolei nie uświadczysz lodu. To wszystko po to, aby nie trzeba było jej rozmrażać, czyli dla wygody. Dla wygody też producent dorzuca dwie szuflady Fresh Box - jedną z regulacją wilgotności do owoców i warzyw, a drugą z temperaturą 0 stopni Celsjusza do mięs i ryb.

Oprócz tego jest już całkiem standardowo. Klasa energetyczna A+++ to wymóg przy takiej cenie. Podobnie pojemność - 234 litry w chłodziarce i 104 w zamrażarce. Jest dodatkowa półka na wino i możliwość wysunięcia pozostałych półek do przodu, aby poprawić komfort korzystania z lodówki.

Piekarnik polskiej produkcji najtaniej na rynku

Zestawienie wybranych produktów w maratonie zniżek zamyka produkt firmy Amica. Marka jest polska, a wykonanie sprzedawanych pod jej szyldem urządzeniem często zachwalane. Tutaj jest nie inaczej - w końcu zakup piekarnika z czyszczeniem katalitycznym w okolicach 1000 złotych to niezła opcja.

Piekarnik  Amica ED37618B X-Type na czerwonym tle

Kataliza działa tak, że wnętrze pokryto panelami z porowatą powłoką, która ma rozkładać tłuszcze. Producent twierdzi, że już po jednej godzinie w temperaturze 250 stopni Celsjusza można łatwo pozbyć się przy pomocy ścierki pozostałego brudu. To współgra z emalią EasyClean, jeszcze bardziej ułatwiającą czyszczenie.

Wśród innych ważnych rzeczy jest możliwość chowania pokręteł, aby dzieci przypadkiem nie zepsuły ci potrawy, chłodna frontalna szyba, aby nikt się nie sparzył i prowadnice teleskopowe. Zwłaszcza te ostatnie to spora wygoda, bo już nie trzeba będzie ryzykować zdrowia, sięgając w głąb rozgrzanego piekarnika.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Maraton zniżkowy! Dziesiątki dobrze przecenionego AGD