PODPOWIEDZI:

Nawet o 2600 zł taniej za dobrego OLED-a!

Nawet o 2600 zł taniej za dobrego OLED-a!

Technologia OLED to coś dla wymagających kinomanów. Zapewnia głęboką czerń, świetne kolory, szerokie kąty widzenia i wiele innych atutów podczas oglądania filmów i seriali. Tak się właśnie składa, że w sklepie RTV EURO AGD ujrzysz kilka wybornych telewizorów OLED dużo taniej niż zwykle. Wszystko w ramach promocji "Taniej o wartość podatku VAT".

Nie musisz czekać na Black Friday, aby dorwać świetny telewizor w niższej cenie. Nowa promocja w RTV EURO AGD - a mianowicie "Taniej o wartość podatku VAT" - obejmuje ponad 100 różnych modeli!

Ceny wielu z nich naprawdę wyglądają atrakcyjnie, a ja zająłem się analizą oferty dotyczącej modeli OLED. Zobacz, co z niej wybrałem!

OLED-y na promocji

Model
OLED-a
RabatNasza oferta
LG OLED65GX32636 złLG OLED65GX3 oferta promocji
LG OLED65BX3LB1813 złLG OLED65BX3LB oferta promocji
Sony KD-55A81664 złSony KD-55A8 oferta promocji
LG OLED55BX3LB1346 złLG OLED55BX3LB oferta promocji

Jak skorzystać z promocji?

Większość OLED-ów ma od razu zmniejszone ceny, więc wystarczy, że wrzucisz dany sprzęt do zakupowego koszyka w sklepie internetowym.

Niektóre wymagają wpisania kodu rabatowego: TVTANIEJOVAT. Patrząc na 4 wyróżnione przeze mnie modele, jest tak tylko z telewizorem Sony.

Co ciekawe, zarówno wspomniany przed chwilą Sony, jak i najdroższy z tej ekipy LG OLED65GX3LA są objęte wielorabatem. Przy większych zakupach, np. w przypadku chęci dobrania do TV kina domowego bądź soundbara, zaoszczędzisz jeszcze więcej kasy! Dobra opcja, prawda?

Do kiedy trwa ta promocja?

Do 17.10.2020 do 23:45.

Masz więc trochę czasu, ale po co ryzykować, że interesujący Cię model zniknie ze sklepowych magazynów (bo przecież istnieje zawsze takie ryzyko)? Wszystkie te telewizory są znakomite, wyrwiesz je teraz taniej, a 2 z nich wliczają się do wielorabatów. Świetna okazja zakupowa, z której warto teraz skorzystać.

Co oferują OLED-y na promocji?

  • LG OLED65GX3 - najdroższy, ale i najnowocześniejszy model z promocji. HDMI 2.1 zapewni Ci obraz 4K przy 120 Hz odświeżania, a więc to pełnoprawny OLED do gier i konsol nowej generacji. Płynność, również podczas oglądania filmów, zachwyci Cię. Nie ma tu mowy o smużeniu i upierdliwych opóźnieniach. Czerń niczym smoła - idealna pod wieczorne seanse. Kolory oraz wszystkie inne cechy obrazu są na bieżąco ulepszane przez nowoczesny procesor obrazu. Nie ujrzysz przekłamań związanych z barwami, a jasność również zadowala. To telewizor na każde warunki i do każdych treści. Bezkompromisowy wybór dla wymagających.
  • LG OLED65BX3LBOLED55BX3LB - różnią się przekątną i także sprostają oczekiwaniom zapalonych kinomanów (graczy zresztą też). Realizm obrazu wkracza na wyżyny dzięki głębokiej czerni i intensywnym kolorom. Film akcji, mroczny horror, film przyrodniczy, widowisko sportowe, a nawet program informacyjny - na ich ekranach wszystko wygląda naturalnie, szczególnie gdy źródło obrazu nadaje w 4K. Szczęka Ci opadnie, więc gorąco polecam te modele, zwłaszcza przy nałogowym oglądaniu serwisów VOD.
  • Sony KD-55A8 - kolejna generacja wysoko pozycjonowanych OLED-ów Sony. A8 w 55-calowej wersji zapewni Ci ostry, niezwykle szczegółowy obraz. A ze czerń i praca kontrastu to mistrzostwo w tym modelu, dostrzeżesz każdy detal w każdej scenie filmu czy serialu. Ogromne wrażenie robi szczególnie tryb HDR, w którym kolory i poziomy jasności przebijają wiele OLED-ów konkurencyjnych producentów. W porównaniu do poprzednich modeli z listy promocji Sony zapewnia system Android TV. To otwarta platforma, a więc jeszcze więcej aplikacji i miejsc do multimedialnej rozrywki. Jest jednak pewna rysa na całokształcie - brak HDMI 2.1. Poprzednicy oferują ten standard, szkoda, że A8 nie.
blog comments powered by Disqus
Nawet o 2600 zł taniej za dobrego OLED-a!