PODPOWIEDZI:

Black Friday za pasem, ale promocje w Media Expert są już teraz!

Szybki spis treści:
Black Friday za pasem, ale promocje w Media Expert są już teraz!

Wygląda na to, że w Media Expert przygotowania do Black Friday idą pełną parą. Sklep postanowił wystartować z konkretnymi i prawdziwymi promocjami jeszcze w październiku. Jak zawsze w takiej sytuacji zanurzyliśmy się w odmęty cen i zniżek, by złowić dla Ciebie najciekawsze urządzenia, które bez wątpienia znajdą swoje miejsce w Twoim domu.

Przy dokonywaniu zakupów pamiętaj, że w sklepie Media Expert dalej obowiązują multirabaty i megarabaty.

Multirabaty w Media ExpertPierwsze oferują procentową obniżkę ceny za kolejny produkt w koszyku, by piąty ostatecznie kosztował tylko 1% ceny. W przypadku megarabatów im więcej wydasz, tym więcej oszczędzisz - nawet do 7000 złotych przy zakupach za 35 tysięcy.

Megarabty w Media Expert

Co w ofercie?

Typ urządzenia

Nazwa

Cena

Link do sklepu

Telewizor

SONY LED KD-65XG7077

3499 / 2990 zł

Sony LED KD-65XG7077 w ofercie Media Expert

Pralka

BOSCH WLL2018GPL

1799,99 / 1297 zł

BOSCH WLL2018GPL w ofercie Media Expert

Ekspres ciśnieniowy

NIVONA CafeRomatica 759

2999 / 2220 zł

NIVONA CafeRomatica 759 w ofercie Media Expert

Piekarnik do zabudowy

SIEMENS HB655GNS1

2599 / 2220 zł

SIEMENS HB655GNS1 w ofercie Media Expert

Zmywarka

ELECTROLUX EEA627201L

1699,99 / 1222 zł

ELECTROLUX EEA627201L w ofercie Media Expert
  • Sony LED KD-65XG7077 - 65-calowy telewizor 4K Ultra HD. Cechuje się wysokiej jakości płynnym obrazem dzięki technologii 4K X Reality Pro, która optymalizuje każdy piksel, co wyostrza obraz, polepszając wrażenia wizualne. Do tego technologia odświeżania Motionflow XR wstawia dodatkowe obrazy pomiędzy klatki wyświetlanego filmu czy serialu. To optymalizuje ruch i sprawia, że obraz jest bardziej płynny niż standardowo przy odświeżaniu na poziomie 50 Hz. Telewizor został wyposażony oczywiście w funkcje Smart, jak przystało na współczesny sprzęt, korzystanie więc z YouTube’a czy Netflixa nie będzie żadnym problemem.
  • Bosch WLL2018GPL - nieduża pralka działająca w najwyższej klasie energetycznej A+++. W praktyce oznacza to bardzo niski rachunek za zużycie prądu - poniżej 100 złotych w skali roku! W tym modelu Bosch zastosował energooszczędny i cichy silnik inwerterowy, który podczas wirowania hałasuje na poziomie jedynie 75 dB. Nie musisz się więc martwić o hałas, gdy zdarza Ci się prać w nocy, czy posiadasz małe dzieci, które drzemią, podczas gdy zajmujesz się pracami domowymi. Produkt ten nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić prąd, ale także wodę - za pomocą dwustopniowego czujnika dostosowuje ilość pobieranej wody do prania w bębnie.
  • Nivona CafeRomatica 759 - nowoczesny ekspres ciśnieniowy, który oferuje możliwość sterowania smartfonem. Dzięki temu przygotujesz swoją ulubioną kawę na odległość! Nie musisz się również martwić o zakupioną kawę w ziarnach, urządzenie posiada wbudowany młynek, to pozwoli Ci na przygotowanie pysznej i świeżo zmielonej kawy. Na jej smak pozytywnie wpłynie również wbudowany filtr do wody. Najciekawszą opcją dodatkową jest funkcja “Moja kawa” - pozwoli Ci ona na stworzenie idealnego połączenia dla twojego podniebienia.
  • Siemens HB655GNS1 - piekarnik do zabudowy, który świetnie odnajdzie się w nowoczesnej i oszczędnej kuchni. Ciekawą funkcją jest Termoobieg Eco, dzięki której czujniki piekarnika dokładnie kontrolują temperaturę, tak aby nie została przekroczona nawet o 1 stopień, co efektywnie zmniejsza zużycie prądu. Urządzenie zapewnia też równomierne pieczenie dzięki termoobiegowi 4D oraz funkcji pizzy. Pozwalają one na użycie dwóch grzałek z góry i z dołu, żeby temperatura równomiernie rozchodziła się po piekarniku - zapomnij więc o pieczeniu świątecznych ciast na raty! Jeśli chcesz coś podgrzać lub rozmrozić, nie musisz teraz czekać na nagrzanie się piekarnika, bo z pomocą przyjdzie Ci opcja coolStart.
  • Electrolux EEA627201L - zmywarka do zabudowy działająca w bardzo wysokiej klasie energetycznej A++. To oznacza, że Twój roczny rachunek za korzystanie z tego urządzenia wyniesie około 150 złotych. Urządzenie posiada wbudowane czujniki, które wykrywają stopień zabrudzenia naczyń i dostosują ilość potrzebnej wody, by naczynia były czyste, a jednocześnie woda nie została zmarnowana. To wpłynie na niższy rachunek. Zmywarka sterowana jest bardzo intuicyjnym i przejrzystym panelem dotykowym, gdzie możesz bez problemu wybrać pomiędzy szybkim a ekologicznym programem za pomocą suwaka. Technologia otwartego suszenia AirDry sprawi, że naczynia będą suche i pozbawione zacieków.

Źródło: Media Expert 

blog comments powered by Disqus
Black Friday za pasem, ale promocje w Media Expert są już teraz!