PODPOWIEDZI:

Apple zapowiada słuchawki AirPods Max za 2800 zł

Apple zapowiada słuchawki AirPods Max za 2800 zł

Apple przedstawił nowe, bezprzewodowe nauszne słuchawki o nazwie AirPods Max, które wyposażone zostały w system aktywnej redukcji szumów oraz wysokiej jakości komponenty. Sprzęt trafi do sprzedaży w połowie grudnia i będzie dostępny w zawrotnej cenie 2799 złotych.

AirPods Max i system redukcji szumów

AirPods Max to produkt przeznaczony dla najbardziej zagorzałych miłośników gadżetów z jabłuszkiem, którzy oczekują premiowego wykonania idącego w parze z wysoką ceną. Największą zaletą nowych nausznych słuchawek Apple'a jest system aktywnej redukcji szumów. Korzysta on z mocy obliczeniowej szybkich czipów Apple H1 znajdujących w obu nausznikach, które analizują na bieżąco dźwięki z otoczenia pochodzące z aż dziewięciu wbudowanych mikrofonów urządzenia.

AirPods Max stworzone zostały z myślą o wymagających użytkownikach słuchawek

AirPods Max i wysoka jakość dźwięku

Zaprojektowany przez Apple dynamiczny przetwornik o szerokim paśmie przenoszenia, z napędem zbudowanym z dwóch neodymowych magnesów, ma według producenta pozwolić użytkownikom usłyszeć bogactwo detali w każdym odtwarzanym dźwięku. Słuchawki wzbogacone są również w różnego rodzaju filtry, dbające o wysokiej jakości brzmienie bez względu na to, czy oglądamy filmy lub słuchamy muzyki.

Bateria AirPods Max

AirPods Max korzystają ze standardu Bluetooth 5.0, a ich bateria sprawia, że działają one nieprzerwanie przez ok. 20 godzin. Za sprawą funkcji szybkiego ładowania, w pięć minut zyskamy ok. półtora godziny dodatkowej pracy. Słuchawki sprzedawane są wraz z dedykowanym etui, które automatycznie wprowadza urządzenie w tryb oszczędzania energii.

Design AirPods Max

Producent zachwala również minimalistyczny i elegancki design AirPods Max. Słuchawki mają być niezwykle wygodne oraz idealnie dopasowywać się do kształtu głowy i uszu. Obudowa urządzenia wykonana została z aluminium, które dostępne jest w kolorach srebrnym, czarnym, zielonym, niebieskim oraz różowym. Dodatkowo przy zamówieniu możemy bezpłatnie poprosić o niewielki grawerunek na jednym z nauszników, umieszczając tam kilka wybranych emoji lub liter.

Nowe słuchawki Apple dostępne są w pięciu kolorach

Nauszne słuchawki AirPods Max kupimy w sklepach na całym świecie od 15 grudnia. Produkt możemy zamówić także na oficjalnej polskiej stronie firmy. Cena producenta to 2799 złotych.

Źródło: Apple

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Apple zapowiada słuchawki AirPods Max za 2800 zł