PODPOWIEDZI:

Smartwatch OPPO Watch 46mm LTE w polskich sklepach

Smartwatch OPPO Watch 46mm LTE w polskich sklepach

Do sklepów trafiła właśnie nowa wersja smartwatcha OPPO Watch 46mm, w której zainstalujemy kartę e-SIM, dzięki czemu będziemy mogli wykonywać i odbierać telefony bez potrzeby noszenia przy sobie smartfona.

Standardowa wersja OPPO Watch 46mm jest dostępna w Polsce już od jakiegoś czasu. Jego nowy wariant pozwalający na instalację karty e-SIM sprzedawany jest dostępny w sugerowanej cenie 1499 złotych, w większości sklepów partnerskich Oppo (w wersji czarnej lub złotej).

Do 27 grudnia kupimy go jednak o kilkanaście procent taniej. Producent przygotował bowiem promocję obejmującą wszystkie modele smartwatchy w jego katalogu, oferując zniżkę w wysokości 200 złotych.

Specyfikacja OPPO Watch 46mm LTE

Oppo Watch 46mm dostępny jest również w wersji pozbawionej modułu LTE

Smartwatch OPPO Watch 46mm LTE może pochwalić się minimalistycznym designem z aluminiową ramką i zakrzywionym ekranem AMOLED o przekątnej 1,91 cala. Producent zainstalował w urządzeniu moduł GPS, Wi-Fi, a także NFC, który pozwala nam na dokonywanie płatności bezdotykowych, np. za pomocą Google Pay.

Głównym atutem modelu jest oczywiście możliwość instalacji w nim karty e-SIM obsługującej sieci 4G LTE, dzięki czemu odbierzemy telefony oraz połączymy się z internetem bez potrzeby parowania zegarka ze smartfonem.

Urządzenie napędza system operacyjny Wear OS od Google'a, za sprawą którego mamy dostęp do całej gamy aplikacji ze sklepu Play Store. Bateria OPPO Watch 46mm LTE na jednym ładowaniu ma pozwalać na czas pracy nawet do 36 godzin.

Zegarek zapewnia 5 trybów ćwiczeń zaprojektowanych przez OPPO oraz ponad 90 standardowych wbudowanych w usługę Google FIT. Sprzęt mierzy tętno, analizuje jakość snu oraz przypomina o odpoczynku.

Źródło: Oppo

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Smartwatch OPPO Watch 46mm LTE w polskich sklepach