PODPOWIEDZI:

Z Media Expert święta będą tańsze!

Szybki spis treści:
Z Media Expert święta będą tańsze!

Myślisz nad zakupem telewizora do swojego domu? Czy poszukujesz może spóźnionego prezentu? W Media Expert, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, znajdziesz sporo obniżek cen. Wiemy, że okres ten jest bardzo intensywny, postanowiliśmy więc sprawdzić i wybrać dla Ciebie ciekawe produkty w prawdziwych okazjach.

Oprócz promocji, w Media Expert cały czas obowiązują Multirabaty, a także Megarabaty. Oferty te są dostępne dla wybranych pozycji. Szukaj specjalnych oznaczeń przy produktach podczas dokonywania zakupów. 

Multirabaty w Media ExpertTe pierwsze to procentowa obniżka ceny z każdym kolejnym produktem w koszyku, by piąty najtańszy kosztował jedynie złotówkę. Oferta obowiązuje specjalnie oznaczone artykuły. 

Megarabaty w Media Expert
Dzięki megarabatom zaoszczędzisz nawet 6800 złotych przy zakupach za 34 tysiące. Wystarczy dobrać dwa lub więcej produktów oznaczonych promocją, a ich łączna suma zdecyduje o rabacie. 

Co w ofercie?

Typ urządzenia

Model

Cena

Link do zakupu

Telewizor

Sony Bravia KD-65XH8077

4599 / 3996 zł

Sony Bravia KD-65XH8077 w ofercie Media Expert

Szczoteczka elektryczna

Oral-B Genius X 20100S

899,99 / 599 zł

Oral-B Genius X 20100S w ofercie Media Expert

Słuchawki dokanałowe

Apple Beats Flex

299 / 247 zł

Apple Beats Flex w ofercie Media Expert

Telewizor

Philips 58PUS8535

3499.99 / 2975 zł

Philips 58PUS8535 w ofercie Media Expert

Monitor

Samsung Odyssey G5 27''

1499,99 / 1294 zł

Samsung Odyssey G5 27'' w ofercie Media Expert
  • Sony Bravia KD-65XH8077 - 65-calowy telewizor od Sony z obrazem w wysokiej rozdzielczości 4K. Za nienaganny obraz odpowiada technologia Dolby Vision, która dzięki specjalnemu podświetleniu zwiększa głębię czerni i kontrast. Dodatkowo system Triluminous wzbogaca paletę barw z pomocą specjalnych, osobnych diod do podstawowych kolorów RGB. Za świetny dźwięk również odpowiada technologia od Dolby, tym razem jest to Digital Plus. Ten kodek pozwala na obsługę dźwięku w większej ilości kanałów niż 7.1. Jest to urządzenie w pełni multimedialne, co zapewnia system Android TV. Ten umożliwia dostęp do sklepu Google Play i ponad 5 tysięcy aplikacji. Poza tym sterowanie telewizorem ułatwia obecność asystentów głosowych - Google czy Amazon Alexa.
  • Oral-B Genius X 20100S - szczoteczka rotacyjna od producenta, który słynie z produktów do higieny jamy ustnej. Z tym urządzeniem zapewnisz sobie czyszczenie zębów na najwyższym poziomie. Ten model zasługuje na miano inteligentnego. Z pomocą specjalnych czujników szczoteczka rozpoznaje nawyki oraz sposób czyszczenia i wspiera ten proces dla uzyskania najlepszych efektów przy każdym użytkowaniu. Dzięki specjalnej okrągłej główce jest w stanie dotrzeć tam, gdzie nie dociera zwykła szczoteczka, co oczywiście pozytywnie wpłynie na czystość jamy ustnej. Produkt ten cechuje się również wbudowanymi czujnikami nacisku, gdy ten jest zbyt duży, zapala się czerwona lampka i zmniejszają obroty, w celu ochrony dziąseł. Do tego na swoim smartfonie możesz zainstalować specjalną aplikację, która pozwoli Ci na bieżąco kontrolować szczotkowanie, a także przypomni o myciu zębów.
  • Apple Beats Flex - dokanałowe słuchawki bezprzewodowe marki Beats, przeznaczone do użytkowania z produktami firmy Apple. Wyposażone zostały w czip Apple W1, dzięki czemu można połączyć je z różnymi urządzeniami tej firmy za pomocą jednego dotknięcia. Oferują bardzo głębokie basy i dobrą separację kanałów stereo, dzięki dwukomorowej strukturze akustycznej i przetwornikom warstwowym. Zapewniają aż do 12 godzin pracy oraz funkcję szybkiego napełniania baterii, która pozwoli Ci na 1,5 godziny użytkowania po 10 minutach ładowania. Uwagę przykuwa także ciekawa funkcja udostępniania dźwięku, z której pomocą bezprzewodowo możesz przesyłać to, czego aktualnie słuchasz na inne słuchawki Beats Flex czy AirPods.
  • Philips 58PUS8535 - 58-calowy od Philipsa z obrazem w wysokiej rozdzielczości 4K. Za tym urządzeniem stoi bardzo ciekawa autorska technologia Ambilight. Inteligentne diody LED znajdujące się w ramie telewizora reagują z tym, co aktualnie znajduje się na ekranie. Dynamicznie oświetla przestrzeń wokół telewizora, co sprawia wrażenie poszerzenia ekranu i zwiększa immersję podczas seansu. Za wysokiej jakości obraz oraz dźwięk odpowiadają technologie od Dolby, czyli Vision i Atmos. Ten telewizor oferuje system Android TV, który jest wysoce funkcjonalny i zapewnia dostęp do wielu aplikacji. Dodatkowo asystent głosowy Google ułatwia obsługę telewizora.
  • Samsung Odyssey G5 27'' - 27-calowy monitor Samsunga o rozdzielczości WQHD 1440p. Charakteryzuje się bardzo płynnym obrazem. Zapewnia to wysoka częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz i szybki czas reakcji matrycy, który wynosi 1 milisekundę. Monitor ma najbardziej zakrzywioną matrycę na świecie 1000R, to zwiększa kąty widzenia, oraz immersję podczas gry i jest bardziej przyjazne dla wzroku. Świetnie współpracuje z kartami graficznymi od firmy AMD, wyposażony jest bowiem w technologię AMD FreeSync, która dodatkowo pozytywnie wpływa na płynność i jakość obrazu.

Źródło: Media Expert 

blog comments powered by Disqus
Z Media Expert święta będą tańsze!