PODPOWIEDZI:

Tani telewizor 55 cali firmy Sharp w Lidlu

Tani telewizor 55 cali firmy Sharp w Lidlu

W ofercie sklepów sieci Lidl pojawił się 55-calowy telewizor 4K firmy Sharp. Urządzenie kupimy w atrakcyjnej cenie poniżej 2000 złotych.

Telewizor Sharp Smart Ultra HD 55BJ2E sprzedawany jest od początku tego tygodnia w cenie 1699 złotych. Znajdziemy go na półkach wybranych sklepów Lidla w całej Polsce. Opisywany model może być interesującą propozycją dla osób szukających np. taniego TV, który zastąpi ich wysłużony i wiekowy już odbiornik.

Sharp Smart Ultra HD 55BJ2E posiada duży ekran o przekątnej 55 cali. Działa w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840 na 2160 pikseli) oraz wspiera technologię HDR. Dodatkowo o wysoką jakość oglądanych filmów i seriali dba system Active Motion 400, zapewniający płynność wyświetlanego obrazu, a także ACE Pro Ultra Engine, który wyostrzy i poprawi kontrast zarówno relacji sportowych, jak i zwykłych programów TV.

O dźwięk dbają dwa głośniki 10 W zaprojektowane przez firmę Harman/Kardon, które obsługują standard DTS. Jeżeli chodzi o funkcje multimedialne, telewizor łączy się z internetem przez sieć Wi-Fi oraz korzysta z systemu Aquos Net+ oferującego dostęp do wielu dedykowanych aplikacji popularnych serwisów streamingowych, w tym Netfliksa.

Z tyłu panelu znajdziemy trzy wejścia HDMI oraz USB, a także czytniki kard SD, ułatwiający szybkie odtwarzanie przenoszonych zdjęć lub klipów wideo. Wymiaru modelu to 71,8 cm (wysokość) oraz 123,9 cm (szerokość).

Źródło: Lidl

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Tani telewizor 55 cali firmy Sharp w Lidlu