PODPOWIEDZI:

Nowy kompaktowy oczyszczacz powietrza Sharp

Nowy kompaktowy oczyszczacz powietrza Sharp

Sharp promuje swój najnowszy oczyszczacz powietrza ULTIMATE AIR UA-PE30E, który trafił na Polski rynek. Model odznacza się niezwykle cichą pracą, a także kompaktowymi rozmiarami ułatwiającymi jego przenoszenie.

Sharp skutecznie rozszerza ofertę swoich oczyszczaczy powietrza o kolejne urządzenia w różnych cenach i konfiguracjach. Ich skuteczność mieliśmy okazję sprawdzić kilka miesięcy temu, podczas testu modelu Sharp KI-G75EUW. Pozostałe godne zainteresowania modele producenta dostępne na rynku znalazły się w naszym rankingu oczyszczaczy powietrza.

Niewielkie rozmiary Sharp Ultimate AIR UA-PE30E z pewnością ułatwią korzystanie z urządzenia w małych pomieszczeniach. Do wykonywania swoich zadań wykorzystuje dwustopniowy system filtracji oparty o filtr wstępny oraz filtr HEPA. Według producenta blokuje on do 99,97 procent unoszących się w powietrzu zanieczyszczeń, w tym dymu, sierści zwierząt, kurzu oraz pyłu smogowego.

Zaletą oczyszczacza jest również jego cicha praca. Przy największym obciążeniu nie wydaje on dźwięków głośniejszych niż 46 decybeli. Maksymalna powierzchnia pomieszczenia, w którym może wydajnie pracować, to 21 metrów kwadratowych. Urządzenie pracuje w trzech rożnych trybach, wpływających na głośność wentylatora o mocy 50 W oraz intensywność przepływu powietrza. Cena wynosi ok. 539 złotych.

Panel sterowania oczyszczacza Sharp Ultimate AIR UA-PE30E

Źródło Sharp

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Nowy kompaktowy oczyszczacz powietrza Sharp