PODPOWIEDZI:

Inteligenta wanna Kohler z funkcją generowania sztucznej mgły

Inteligenta wanna Kohler z funkcją generowania sztucznej mgły

Amerykańska spółka Kohler, specjalizująca się w produkcji armatury łazienkowej, pokazała swoją elegancką, inteligentną wannę sterowaną przy pomocy aplikacji mobilnej, która oferuje również funkcję generowania sztucznej mgły.

Wanna reprezentuje nową linię ekskluzywnej armatury łazienkowej o nazwie Stillness i została przedstawiona przy okazji rozpoczynających się międzynarodowych targów elektroniki CES 2021. Jej największa zaletą jest pełna automatyzacja oraz niezwykle wysoka jakość wykonania.

Inteligentną wanną Kohlera sterujemy przy pomocy aplikacji mobilnej lub komend głosowych z dodatkowym wsparciem dla Asystenta Google lub Amazon Alexy. Użytkownik ustala domyślną temperaturę wody oraz jej poziom, a wanna samodzielnie napełni się według tych wskazań. Możemy także ustalić program pracy tak, by na przykład co piętnaście minut wanna automatycznie dolewała do zbiornika kolejną porcję ciepłej wody.

Najdroższy wariant wanny posiada regulowane LED-owe podświetlenie, a także podest zbierający przelewającą się przez brzegi wodę. Największą atrakcją jest jednak kontrolowany przez aplikację generator lekkiej wodnej mgły, która nie tylko wygląda niezwykle efektownie, ale można ją wykorzystać chociażby w aromaterapii.

W zależności od modelu i wyposażenia, za wannę Stilnees zapłacimy od ok. 8 do 15 tysięcy dolarów. W swojej ofercie Kohler posiada również np. inteligentne muszle klozetowe.

Źródło: Kohler

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Inteligenta wanna Kohler z funkcją generowania sztucznej mgły