PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

LG zapowiada designerski sprzęt AGD

LG zapowiada designerski sprzęt AGD

LG przedstawiło nowa linię designerskich urządzeń AGD. Za pomocą specjalnej aplikacji dostosujemy ich wykończenie oraz kolory do wyglądu naszej kuchni. Sprzęt zostanie pokazany podczas nadchodzących targów elektroniki użytkowej CES 2021.

W skład linii produktów spod szyldu LG Furniture Concept Appliances wchodzi chłodziarka LG InstaView Door-in-Door, lodówko-zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, oczyszczacz do wody pitnej, zestaw WashTower (pralka oraz suszarka), a także szafa parowa LG Styler.

Sprzęt z serii charakteryzuje się minimalistycznym designem oraz stonowanymi kolorami. Został on zaprojektowany tak, by pasował do każdego wnętrza oraz zróżnicowanych upodobań użytkowników. W założeniu producenta urządzenia te dostosujemy na zamówienie do wyglądu naszej kuchni, wybierając ich barwę oraz wykończenie spośród wielu dostępnych opcji. Dokonamy tego w zaciszu domowym, korzystając ze specjalnej witryny lub aplikacji.

Kupujący sprzęt AGD LG dostosują jego wygląd do własnych upodobań

Urządzenia LG Furniture Concept Appliances wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Mowa tu zarówno o stali nierdzewnej, szkle, jak i innych rodzajach metali. LG chwali się przy tym również, że przy produkcji sprzętu wykorzystano także nowatorskie tworzywo o nazwie FENIX. Jest to nieprzezroczysty i przyjemny w dotyku materiał, który ma być odporny na zarysowania oraz smugi, a także ślady pozostawiane przez palce.

Produkty LG Furniture Concept Appliances pojawią się w sprzedaży najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Ich cena oraz dostępność pozostaje tajemnicą. Więcej informacji na ich temat poznamy podczas prezentacji LG na targach CES 2021, które rozpoczną się 11 stycznia.

Źródło: LG

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
LG zapowiada designerski sprzęt AGD