PODPOWIEDZI:

Mi Watch Lite debiutuje w niższej cenie przed świętami!

Mi Watch Lite debiutuje w niższej cenie przed świętami!

Tuż przed świętami do Polski dociera tani zegarek od chińskiego producenta. Xiaomi Mi Watch Lite to propozycja wyceniona atrakcyjnie, z modułem GPS oraz całodobowym monitoringiem pulsu. W ten weekend kupicie ją jeszcze taniej.

Smart zegarki stają się coraz tańsze i coraz lepsze. Większość producentów ma już swoje rozwiązania, które pozwalają na jeszcze większą interakcję wewnątrz ekosystemu produktów. Xiaomi znane jest przede wszystkim z opasek z serii Mi Band, ale teraz dokłada też coś o nieco bardziej kanciastej, zegarkowej formie. Xiaomi Mi Watch Lite to propozycja dla tych, którzy potrzebują czegoś większego od "pastylki" tej firmy.

Xiaomi Mi Watch Lite - co w sobie kryje

Zegarek na polskim rynku pojawi się w trzech kolorach - czarnym, granatowym oraz kości słoniowej. Wymienne paski pozwolą ubarwić go lekko różowym oraz ciemnozielonym akcentem. Razem z paskiem Mi Watch Lite waży 35 gramów, a jego maksymalna grubość to 11,9mm z pulsometrem.  Front to koperta o wymiarach 41x35 mm o prostokątnej konstrukcji. Z boku znajdziemy guzik funkcyjny. Całość oferuje wodoodporność do 5 atmosfer.

Wszystkie opcje kolorystyczne xiaomi mi watch lite razem z opaskami

Ekran Xiaomi Mi Watch Lite to matyca TFT LCD o rozmiarze 1,4" i rozdzielczości 320x320 pikseli. Zagęszczenie pikseli na cal na poziomie 323 ppi powinno zadowolić tych, którzy będą odczytywać wiadomości. Producent na start dorzuca 5 tarcz z dodatkowym ponad tysiącem stylów dostępnych w aplikacji Xiaomi Wear. Ramki dookoła matrycy nie należą do małych, choć producent sprytnie to maskuje. Plusem jest automatyczna regulacja jasności. 

Xiaomi Mi Watch Lite zmierzy jakość snu

Zegarek pozwoli na stały pomiar pulsu oraz snu i wykryje, kiedy kładziemy się spać. Dzięki akcelerometrowi oraz żyroskopowi zidentyfikuje naszą pozycję w łóżku oraz liczbę kroków. Rozwiązanie sprawdzi się też przy aktywności fizycznej dzięki 11 dyscyplinom sportowym, które obsługuje. Nie posiada nawigacji, ale na bieżąco zbiera informacje o naszej pozycji. Wszystkie dane wędrują do aplikacji Xiaomi Wear (Android) lub Xiaomi Wear Lite (iOS). 

Xiaomi Mi Watch z tyłu skrywa pulsometr

Oprócz funkcji sportowych przewidziano typowe dla smartzegarków funkcje odbierania powiadomień i kontrolowania muzyki. Zegarek zadba też o to, byśmy nie siedzieli zbyt długo przed komputerem, uruchamiając alert bezczynności. Zaproponuje też treningi oddechowe i funkcję znajdowania telefonu. To wszystko przy baterii 230 mAh, która ma dać do 9 dni pracy na jednym, dwugodzinnym ładowaniu.

Xiaomi Mi Watch Lite poinformuje o bezczynności

Zegarek pojawi się na mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl już jutro. Do 20 grudnia kupimy go w cenie 199 zł. Po tym czasie cena wzrośnie do 249 zł. 

Źródło: Biuro Prasowe Xiaomi

blog comments powered by Disqus
Mi Watch Lite debiutuje w niższej cenie przed świętami!